Información del trabajo
Manažment kvality / Kontrolór kvality produkcie
InternetJobs Michalovce, Región de Košice, Eslovaquia 13 Días Hace

Vista General
Tipo de empleo: Tiempo Completo
Duración:
Rango salarial del empleo: € por acuerdo - Por Mes
Vacantes del campo: Producción
para especialistas: Product Manager
Publicado: 2024-05-19
Código postal:
Requerimientos
Educación mínima: Universidad
Experiencia mínima: 1 año
Género: No importa
Edad: De - A
Visa de trabajo: Pasaporte biométrico
Estado del trabajo
Iniciar publicación: 2024-05-19
Para la publicación: 2024-11-19
Lugares libres: 1
Número de visitas: 193
Próximos pasos: Una llamada

Los contactos del empleador solo están disponibles para usuarios autorizados: Inicio de sesión & Registrar

País: Eslovaquia
Descripción

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Zodpovedá za pravidelné meranie predpísané kontrolným plánom a zaznamenávanie do predpísaného formulára, resp. štatistického softwaru Q DAS-Procella.
Zodpovedá za kompletnosť a zhodnosť dielov výrobku s príslušnou dokumentáciou (výkresy, skúšobný plán, kusovníky) pri prestavení liniek.
Zodpovedá za dodržiavanie predpísaných intervalov púšťania referenčných a chybových mustrov na linke.
V prípade zistenia nezhody na danej oblasti , resp. na výrobnom zariadení je povinný toto zariadenie, resp. linku pozastaviť do ďalšieho dohodnutého postupu.
Pokiaľ zistí, alebo mu je nahlásené, že výrobok nie je zhodný s výkresovou dokumentáciou a vykazuje funkčné chyby, tieto výrobky ohraničí a zabezpečí ich izoláciu a označenie, informuje koordinátora kvality.
V prípade zistenia nezhody toto zaznamená do protokolu (procella) a o tomto zistení informuje príslušného zoraďovača a podľa vážnosti aj koordinátora kvality.
Zodpovedá za vystavenie požadovaných protokolov (zápis do procelly) o meraní v súlade so skúšobným plánom a vedie ďalšiu potrebnú dokumentáciu.
Pri potrebe meraní pri výrobných pokusoch, vzorkových príkazoch, predsérii PPS a PS, meria a aj koordinuje prácu z pohľadu kvality na danej výrobnej oblasti a spolupracuje s inými odd. podľa dohodnutého postupu.
Priebežne kontroluje správnosť nastavení výrobných a skúšobných zariadení podľa skúšobného plánu.
Pomáha zoraďovačom a koordinátorom kvality pri zaznamenávaní a riešení problému, prebierkach pozastavených produktov, pri prestavbách a nastavovaní strojov, liniek.
Kreatívne pracovné prostredie podporujúce osobnú sebarealizáciu, vybavené modernými technológiami
Práca v dynamicky rastúcom kolektíve
Individuálny kariérny plán prispôsobený schopnostiam pracovníka
Zaujímavé finančné ohodnotenie
Informácie o výberovom konaní
​Spolu s vaším životopisom nám zašlite aj žiadosť prípadne motivačný list a doklad o najvyššom dosiahnutom vzdelaní.

Vzhľadom k veľkému počtu životopisov, bude odpovedané len vyhovujúcim kandidátom.
Požiadavky na zamestnanca
stredoškolské s maturitou
Vodičský preukaz
B
Znalosť čítania výkresovej technickej dokumentácie
Skúsenosť s prácou so základnými meracími prístrojmi a prípravkami
Skúsenosť s prácou s ručným vysokozdvižným vozíkom
Základy štatistiky výhodou

Jazykové znalosti
Anglický jazyk – výhodou (nie je nutná podmienka)

Počítačové znalosti - používateľ
Microsoft Excel – základy
Microsoft Outlook – základy
SAP - zaklady

Schopnosť tímovej práce
Komunikatívnosť, flexibilita
Analytické schopnosti
Samostatnosť, zodpovednosť a spoľahlivosť
Asertivita
Ochota učiť sa
Spoločnosť BSH Drives and Pumps s.r.o. sídli v Michalovciach a je dcérskou spoločnosťou skupiny BSH Hausgeräte GmbH, ktorá je 100% súčasťou skupiny BOSCH.
Hlavnou činnosťou spoločnosti je vývoj a produkcia elektromotorov, čerpadiel a ventilátorov pre bielu techniku, hlavne pre práčky, sušičky, umývačky riadu, odsávače pár a malé domáce spotrebiče.
Ďalšou dôležitou súčasťou spoločnosti je centrum vývoja elektroniky pre domáce spotrebiče.
Spoločnosť vyprodukuje ročne viac ako 13 miliónov motorov. Celý objem výroby z Michaloviec je určený na export a je súčasťou spotrebičov hlavných značiek koncernu BOSCH a SIEMENS, ako aj ďalších lokálnych značiek patriacich skupine BOSCH (Balay, Thermador, Constructa, ...) vyrábaných vo fabrikách v Európe, v Ázii a v Amerike.
Počet zamestnancov
500-999 zamestnancov

Trabajo por ciudad Ordenar por

Empleos por región Ordenar por

Vacantes por Especialidades
Contabilidad, finanzas y auditoría (158)Actividades administrativas (149)Agentes, correos (82)Agricultura (76)Arquitectura (18)Auto, transporte, camiones (338)Bancos, becas, empresa de inversión (11)Atención de jubilación (288)Servicios de limpieza (583)Calculadora, Programación (32)Construcción (744)Consulta (12)Cocina (399)Cultura (1)Diseño (37)Controladores (428)Energía, electricistas (227)Ingeniería (56)Muebles, instalación, reparación (47)Gobernadores y jardines (39)Estilistas y maquilladores (91)Hoteles (132)Servicios comunales (20)Recursos humanos (13)Seguros (7)Informar a las tecnologías basadas en Internet (31)Jurisprudencia (13)Artesanos (270)Ajardinar (29)Logistica (66)Mantenimiento del edificio (9)Manejo (106)Medios: prensa, radio, TV (1)Medicina y Farmacia (272)Diversidades (158)Educación, cuidado de niños (91)Trabajar en un tiempo (5)Operadores (189)Pintor (3)Policía, Ejército (3)Imprimir (7)Publicidad, marketing (33)Suministro (13)Producción (607)Protección (12)Servicios públicos (0)Editar (0)Bienes Raíces (42)Reparación de equipos (11)Restaurantes (382)Comercio minorista (298)Ciencia y Educación (19)Secretaría (19)Seguridad (8)Centros de servicio (77)Industria del entretenimiento (29)Cantantes, músicos y artistas (1)SPA, salones de belleza (183)Cultura física y deportes (12)Almacenamiento (374)Trabajo para estudiantes (4)Sastres y puntadas (65)Maestros, educadores (17)Técnicos (305)Telecomunicaciones (29)Tours y excursiones (14)Comercio mayorista, ventas (53)Traductores, lingüistas (8)Trabajar en casa (132)
Aplica ya