Informations de l'offre d'emploi
Pracownik magazynowy
InternetJobs Człuchów, Voïvodie de Poméranie, Pologne 159 Jours Depuis

Aperçu
Type d'emploi: Plein temps
Durée:
Gamme salariale: zł 4000 - Par mois
Vacance du terrain: Installations de stockage
pour les spécialistes: Acceptation de livraison
Publié: 2023-12-25
Code postal:
Exigences
Études minimales: Lycée
Expérience minimale: Pas d'expérience
Genre: N'a pas d'importance
Âge: De - À
Visa de travail: Passeport biométrique
Statut de l'offre d'emploi
Date de publication: 2023-12-25
Fin de publication: 2024-06-25
Lieux libres: 3
Nombre de vues: 286
Prochaines étapes: Envoyez-moi votre CV

Les contacts de l'employeur sont disponibles uniquement pour les utilisateurs autorisés: Identifiant & Inscription

Description

"Agrochem Puławy" Sp. z o.o. - firma handlowa, której właścicielem jest GRUPA AZOTY, partner w zaopatrzeniu rolnictwa, specjalizujący się w dystrybucji nawozów mineralnych, środków ochrony roślin, kwalifikowanego materiału siewnego oraz prowadzący skup płodów rolnych, zatrudni na stanowisko Pracownik magazynowy w Człuchowie.

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

nadzór nad rozładunkami i załadunkami,

umiejętność planowania rozmieszczania towarów w odpowiednich sektorach magazynowych,

mile widziana podstawowa znajomość rodzajów zbóż,

obsługa wózka widłowego.

WYMAGANIA:

wykształcenie min. zawodowe,

prawo jazdy kat. "B",

uprawnienia na wózki widłowe,

dobra organizacja pracy własnej,

umiejętność planowania zadań,

doświadczenie w obsłudze magazynu.

OFERUJEMY:

umowę o pracę i stabilne warunki zatrudnienia,

dofinansowanie do zajęć sportowych,

prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie,

pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

wsparcie ze strony pozostałych współpracowników,

przyjazną atmosferę pracy.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Klauzula informacyjna RODO pod adresem:

bitly.pl/bxSfm

Emploi par ville Trier par

Emplois par région Trier par

Offres d'emploi par spécialités