Informations de l'offre d'emploi
Angajam Contabil
InternetJobs Câmpulung Moldovenesc, Suceava, Roumanie 23 Jours Depuis

Aperçu
Type d'emploi: Plein temps
Durée:
Gamme salariale: Lei 3500 - 4500 Par mois
Vacance du terrain: Comptabilité
pour les spécialistes: Cast Comptabilité
Publié: 2024-04-17
Code postal:
Exigences
Études minimales: Université
Expérience minimale: 1 an
Genre: N'a pas d'importance
Âge: De - À
Visa de travail: Passeport biométrique
Statut de l'offre d'emploi
Date de publication: 2024-04-17
Fin de publication: 2024-10-17
Lieux libres: 1
Nombre de vues: 100
Prochaines étapes: Appelez-moi

Les contacts de l'employeur sont disponibles uniquement pour les utilisateurs autorisés: Identifiant & Inscription

Pays: Roumanie
Région: Suceava
Description

Daca ti-ai propus sa muncesti in domeniul contabil, te vrem in echipa Contana SRL!

Descrierea postului:

- Inregistrarea in programul de contabilitate a facturilor de achizitii si vanzare;

- Intocmirea si completarea de documente primare cum ar fi note de intrare receptie;

- Descarcarea de documente din diverse aplicatii;

- Inregistrarea in contabilitate a extraselor bancare si a registrului de casa;

- Primirea si transmiterea corespondentei cu documente catre clienti prin intermediul postei electronice (email);

- Mentinerea si actualizarea bazei de date a companiei;

- Arhivarea documentelor contabile;

- Participarea activa la rezolvarea sarcinilor echipei.

Competente personale:

- Seriozitate/responsabilitate, loialitate, adaptabilitate, atitudine pozitiva;

- Fara antecedente penale.

Competente profesionale:

- Studii medii, preferabil economice;

- Bune cunostiinte de operare PC (Windows, MS Office). Cunostintele de utilizare a softului SAGA constituie un avantaj.

Emploi par ville Trier par

Emplois par région Trier par

Offres d'emploi par spécialités