Informacje o ofercie
Vistador médico research
InternetJobs Jaén, Andaluzja, Hiszpania 17 Dni temu

Przegląd
Typ oferty: Pełny etat
Czas trwania umowy:
Zakres wynagrodzeń: € po uzgodnieniu - miesięcznie
Wakat w polu: Medycyna i farmaceutyka
dla specjalistów: Lekarze
Opublikowano: 2024-04-30
Kod pocztowy:
Wymagania
Minimalne wykształcenie: Szkolnictwo wyższe
Minimalne doświadczenie zawodowe: 1 rok
Płeć: Nie ma znaczenia
Wiek: Od - Do
Wiza robocza: Paszport UE
Status oferty
Rozpoczęcie publikacji: 2024-04-30
Zakończenie publikacji: 2024-10-30
Wolne wakaty: 1
Liczba wyświetleń: 1085
Następne kroki: Send me Resume

Kontakty pracodawców są dostępne tylko dla uprawnionych użytkowników: Logowanie & Rejestracja

Kraj: Hiszpania
Region: Andaluzja
Opis

Desde Grupo Italfarmaco, estamos buscando a personas dinámicas, con sentido de responsabilidad, iniciativa para poder trabajar con autonomía, que le guste trabajar en equipo, capacidad de escucha y poder de convicción.

Las funciones que realizarás se pueden resumir en:

- Visitar centros de salud, hospitales y farmacias, entre otras.
- Entrevistas y reuniones con personal médico o farmacéutico.
- Presentación de productos farmacéuticos.

Para el buen desarrollo de las funciones y el conocimiento de los productos a presentar, se realizará en la primera semana de incorporación, una formación específica para el puesto, en la cual se buscará conseguir un gran nivel de conocimiento de los productos y del mercado, así como técnicas para relacionarse con los profesionales de la salud, para establecer la máxima calidad y profesionalidad en el desempeño de la función.

Requisitos mínimos:

- Residencia en JAÉN
- Formación en Ciencias de la Salud (farmacia, biotecnología, fisioterapia, enfermería) o Químicas.
- Requisito INDISPENSABLE CARNÉ DE CONDUCIR, ya que no dispondrás de centro de trabajo propio. Las tareas se desarrollan en las instalaciones del cliente.
- Interés por la industria farmacéutica.

Se valorará:

- Experiencia previa en atención al cliente.
- Dotes de comunicación verbal.
- Motivos por los que te gustaría formar parte del equipo.
- Persona creativa, con dotes de comunicación y orientada a objetivos.
- Carisma, convicción y capacidad de influencia.

¿Qué ofrecemos?
- Paquete salarial compuesto de salario fijo más incentivos.
- Teléfono y IPad de empresa.
- Coche de compañía y gastos de viaje.
- Formarás parte de una compañía con un fuerte crecimiento sostenido durante los últimos años y en expansión. Tendrá posibilidades de desarrollo y formación continua.

Praca według miasta Sortuj wg

Oferty pracy według regionu Sortuj wg

Wakaty według specjalności
Rachunkowość, finanse i audyt (150)Praca administracyjna (158)Agenci, kurierzy (78)Rolnictwo (71)Architektura (19)Automatyczny biznes (336)Banki, giełdy, firmy inwestycyjne (12)Opieka dla starszych emerytów (288)Cleaning Service, Czyszczenie (564)Komputer, programowanie (37)Budowa (704)Konsultowanie (15)Kucharze, piekarze (384)Kultura (1)Design (37)Kierowcy (418)Energia, elektryk (216)Inżynieria (53)Meble, montaż, naprawa (44)Guwernantki i ogrodnicy (33)Fryzjerzy i wizażyści (82)Hotel biznesowy (123)Usługi domowe i komunalne (24)Zarządzanie zasobami ludzkimi (18)Ubezpieczenie (7)Internetowe technologie informacyjne (32)Orzecznictwo (14)Złota rączka (258)Osiągnięcie (28)Logistyka (59)Zarządzanie budynkiem (10)Zarządzanie (113)Media: prasa, radio, telewizja (1)Medycyna i farmaceutyka (261)Różne (152)Rodzicielstwo, opieka nad dziećmi (97)Jednorazowa praca (5)Operatorzy (174)Artyści (2)Policja, armia (3)Drukowanie (7)Reklama, marketing, PR (35)Dostawa (15)Produkcja (587)Bezpieczeństwo (17)Usługa publiczna (0)Wydawcy (0)Nieruchomości (40)Naprawa sprzętu (10)Restauracja biznesowa (380)Handel detaliczny (295)Nauka i edukacja (21)Sekretariat (26)Bezpieczeństwo (9)Centra usług (72)Przemysł rozrywkowy (27)Śpiewacy i muzycy (1)SPA, salony piękności (179)Wychowanie fizyczne i sport (11)Magazynowanie (366)Praca dla studentów (4)Krawcy i szwaczki (69)Nauczyciele, wychowawcy (20)Techniki (285)Komunikacja i telekomunikacja (31)Turystyka i wycieczki (13)Sprzedaż hurtowa i sprzedaż (52)Tłumacze, lingwiści (8)Praca w domu (140)