Informacje o ofercie
Медсестра
InternetJobs Konibodom, Tadżykistan 149 Dni temu

Przegląd
Typ oferty: Pełny etat
Czas trwania umowy:
Zakres wynagrodzeń: $ po uzgodnieniu - miesięcznie
Wakat w polu: Medycyna i farmaceutyka
dla specjalistów: Pielęgniarki
Opublikowano: 2024-01-04
Kod pocztowy:
Wymagania
Minimalne wykształcenie: College
Minimalne doświadczenie zawodowe: 1 rok
Płeć: Nie ma znaczenia
Wiek: Od - Do
Wiza robocza: Paszport biometryczny
Status oferty
Rozpoczęcie publikacji: 2024-01-04
Zakończenie publikacji: 2024-07-04
Wolne wakaty: 1
Liczba wyświetleń: 240
Następne kroki: Send me Resume

Kontakty pracodawców są dostępne tylko dla uprawnionych użytkowników: Logowanie & Rejestracja

Kraj: Tadżykistan
Opis

Лаборатория Гемотест один из лидеров коммерческой лабораторной диагностики в России.

С 2003 года мы открыли более 1250 лабораторных отделений в более чем 500 городах РФ, Киргизии и Таджикистана. Каждый год Гемотест выполняет более 100 миллионов тестов для 11 миллионов пациентов. Мы делаем качественную лабораторную диагностику доступной для каждого.

Сейчас у нас открыта вакансия "Медицинская сестра"

Обязанности:

- Взятие биоматериала (венозной и капиллярной крови, гинекологических и урологических мазков);

- Информирование пациентов об оказываемых услугах, их стоимости, сроках исполнения, правилах сбора биоматериала, подготовке к исследованиям и т.п.;

- Оформление медицинской документации;

- Работа на контрольно-кассовой технике, работа с ПК.

Требования:

- Образование среднее специальное медицинское;

- Владение навыком взятия венозной крови у взрослых и детей;

- Опыт работы от года (желательно);

- Знание компьютера.

Условия работы:

- Стабильность: компания международного уровня, стратегический партнер для бизнеса, населения и государства;

- Социально ориентированный бизнес: мы помогаем миллионам людей следить за их здоровьем;

- Соблюдение ТК РТ: официальное трудоустройство, полностью "белая" заработная плата;

- График работы 6/1 с 7:30 до 14:30;

- Профессиональное развитие: у нас есть внутренние курсы и возможности внешнего обучения;

- Бонусы: скидки на услуги Компании, изучение иностранных языков;

Praca według miasta Sortuj wg

Oferty pracy według regionu Sortuj wg

Wakaty według specjalności
Rachunkowość, finanse i audyt (157)Praca administracyjna (149)Agenci, kurierzy (81)Rolnictwo (76)Architektura (18)Automatyczny biznes (336)Banki, giełdy, firmy inwestycyjne (11)Opieka dla starszych emerytów (286)Cleaning Service, Czyszczenie (580)Komputer, programowanie (31)Budowa (737)Konsultowanie (12)Kucharze, piekarze (398)Kultura (1)Design (37)Kierowcy (426)Energia, elektryk (225)Inżynieria (56)Meble, montaż, naprawa (46)Guwernantki i ogrodnicy (38)Fryzjerzy i wizażyści (90)Hotel biznesowy (131)Usługi domowe i komunalne (20)Zarządzanie zasobami ludzkimi (13)Ubezpieczenie (7)Internetowe technologie informacyjne (30)Orzecznictwo (13)Złota rączka (269)Osiągnięcie (29)Logistyka (64)Zarządzanie budynkiem (9)Zarządzanie (106)Media: prasa, radio, telewizja (1)Medycyna i farmaceutyka (272)Różne (156)Rodzicielstwo, opieka nad dziećmi (91)Jednorazowa praca (5)Operatorzy (188)Artyści (3)Policja, armia (3)Drukowanie (7)Reklama, marketing, PR (33)Dostawa (13)Produkcja (604)Bezpieczeństwo (12)Usługa publiczna (0)Wydawcy (0)Nieruchomości (41)Naprawa sprzętu (11)Restauracja biznesowa (380)Handel detaliczny (298)Nauka i edukacja (19)Sekretariat (19)Bezpieczeństwo (8)Centra usług (76)Przemysł rozrywkowy (29)Śpiewacy i muzycy (1)SPA, salony piękności (181)Wychowanie fizyczne i sport (12)Magazynowanie (373)Praca dla studentów (4)Krawcy i szwaczki (65)Nauczyciele, wychowawcy (17)Techniki (303)Komunikacja i telekomunikacja (29)Turystyka i wycieczki (14)Sprzedaż hurtowa i sprzedaż (53)Tłumacze, lingwiści (8)Praca w domu (132)