Informacje o ofercie
Sanitär- und Heizungsinstallateur 100% (m/w)
InternetJobs Sankt Gallen, Sankt Gallen, Szwajcaria 24 Dni temu

Przegląd
Typ oferty: Pełny etat
Czas trwania umowy:
Zakres wynagrodzeń: € po uzgodnieniu - miesięcznie
Wakat w polu: Budowa
dla specjalistów: Mistrz budownictwa
Opublikowano: 2024-05-12
Kod pocztowy:
Wymagania
Minimalne wykształcenie: College
Minimalne doświadczenie zawodowe: 1 rok
Płeć: Nie ma znaczenia
Wiek: Od - Do
Wiza robocza: Paszport UE
Status oferty
Rozpoczęcie publikacji: 2024-05-12
Zakończenie publikacji: 2024-11-12
Wolne wakaty: 2
Liczba wyświetleń: 1419
Następne kroki: Send me Resume

Kontakty pracodawców są dostępne tylko dla uprawnionych użytkowników: Logowanie & Rejestracja

Kraj: Szwajcaria
Region: Sankt Gallen
Opis

100%, Fest

nach Vereinbarung

Bad Ragaz, Sankt Gallen

Bau

Ihre Aufgaben
Ausführen von Installationen in Neu- und Umbauten
Vielseitige Arbeiten im Bereich Industrie-, Spital-, Gewerbe- und Wohnungsbau
Eine hervorragende Unternehmensorganisation und modernes Werkzeug
Ein kollegiales Team, das Sie unterstützt
Unsere Anforderungen
Du bist ausgebildete/r Sanitärinstallateur/in oder Heizungsinstallateur/in
Du bringst einige Jahre Erfahrung mit
Du bringst Erfahrung von Installationen bei Neubauten mit
Du bist bereit, vollen Einsatz zu bringen und Verantwortung zu übernehmen
Dein Umgang mit Kunden ist freundlich und kompetent
Du bist ehrlich und zuverlässig und motiviert, Neues zu lernen
Du arbeitest gerne im Team
Du hast einen Führerausweis Kat. B

Wir freuen uns auf Ihre Bewerbung! Reichen Sie Ihre Unterlagen bitte direkt über unser Tool oder via WhatsApp ein.

Bewerbung einreichen

Job-ID: 1420-112671-51-1

Weiter

Praca według miasta Sortuj wg

Oferty pracy według regionu Sortuj wg

Wakaty według specjalności
Rachunkowość, finanse i audyt (155)Praca administracyjna (147)Agenci, kurierzy (83)Rolnictwo (77)Architektura (18)Automatyczny biznes (343)Banki, giełdy, firmy inwestycyjne (11)Opieka dla starszych emerytów (290)Cleaning Service, Czyszczenie (592)Komputer, programowanie (31)Budowa (749)Konsultowanie (12)Kucharze, piekarze (398)Kultura (1)Design (36)Kierowcy (431)Energia, elektryk (230)Inżynieria (55)Meble, montaż, naprawa (47)Guwernantki i ogrodnicy (40)Fryzjerzy i wizażyści (88)Hotel biznesowy (133)Usługi domowe i komunalne (19)Zarządzanie zasobami ludzkimi (13)Ubezpieczenie (6)Internetowe technologie informacyjne (30)Orzecznictwo (13)Złota rączka (271)Osiągnięcie (30)Logistyka (65)Zarządzanie budynkiem (10)Zarządzanie (99)Media: prasa, radio, telewizja (1)Medycyna i farmaceutyka (271)Różne (162)Rodzicielstwo, opieka nad dziećmi (92)Jednorazowa praca (5)Operatorzy (189)Artyści (3)Policja, armia (3)Drukowanie (7)Reklama, marketing, PR (32)Dostawa (13)Produkcja (608)Bezpieczeństwo (12)Usługa publiczna (0)Wydawcy (0)Nieruchomości (42)Naprawa sprzętu (12)Restauracja biznesowa (388)Handel detaliczny (294)Nauka i edukacja (19)Sekretariat (16)Bezpieczeństwo (8)Centra usług (80)Przemysł rozrywkowy (29)Śpiewacy i muzycy (1)SPA, salony piękności (181)Wychowanie fizyczne i sport (11)Magazynowanie (375)Praca dla studentów (4)Krawcy i szwaczki (66)Nauczyciele, wychowawcy (16)Techniki (307)Komunikacja i telekomunikacja (30)Turystyka i wycieczki (14)Sprzedaż hurtowa i sprzedaż (54)Tłumacze, lingwiści (8)Praca w domu (132)