Job Information
Lăcătuș auto și mașini agricole
InternetJobs Calarasi, Moldova 28 Days Ago
Overview
Job Type: Full-Time
Duration:
Job Salary Range: € by agreement - Per Month
Vacancies from the Field: Auto Business
for Specialists: Automechanic
Posted: 2020-06-17
Zipcode:
Requirements
Minimum Education: College
Minimum Experience: 1 Year
Age: From - To
Work Visa: Biometric Passport
Job Status
Start Publishing: 2020-06-17
Stop Publishing: 2020-12-17
No of Jobs: 1
Hits: 96
Further actions: Send me Resume

Employer contacts are available only for registered users: Login & Register

Have a question? Answers here
Share on Google+ Friend Feed Share on Blog Linkedid MySpace Twitter Yahoo Share on Digg Share on facebook
Country: Moldova
Description

Responsabilitățile postului:
1. Repararea și întreținerea echipamentelor mecanice (servisul, repararea, ajustarea și testarea mașinilor și dispozitivelor agricole), avute la dotare la întreprindere;
2. Utilizarea mecanizmelor de control sau a activităților fizice pentru operarea mașinilor și proceselor.
3. Utilizarea maînilor și brațelor proprii pentru manevrare, dezinstalare/instalare, reparare a materialelor, obiectelor, uneltelor, pieselor.
Întreprinderea asigură:
1. Loc de muncă permanent și pachet social cu toate garanțiile în vigoare conform legislației Republicii Moldova;
2. Salariu și pachet motivațional în creștere;
3. Prînz zilnic gratis și compensarea drumului spre și de la serviciu sau mijloc de transport de serviciu.
Persoanele interesate se pot adresa la Serviciul resurse umane a întreprinderii sau la persoana responsabilă

Jobs by Cities Sort By

Jobs by States

Vacancies by Specialties