Job Information
Нужна Домработница в Монако без прооживания
Householdstaff Cote d"Azur Monaco, Monaco 630 Days Ago

Overview
Job Type: Full-Time
Duration: 12 месяцев
Job Salary Range: € 2000 - Per Month
Vacancies from the Field: Cleaning Services
for Specialists: Cleaning of Living Quarters
Posted: 2022-07-29
Zipcode:
Requirements
Minimum Education: High School
Maximum Experience: Without experience
Gender: Female
Age: From - To 50 Years
Work Visa:
Job Status
Start Publishing: 2022-07-29
Stop Publishing: 2023-01-25
No of Jobs: 1
Hits: 738
Further actions: Call

Employer contacts are available only for registered users: Login & Register

Country: France
Description

Нужна Помощница по хозяйству, Франция Монако

Условия работы: 5/2, 10-18.00 без проживания. Квартира 250 м кв, 4 члена семьи и няня
Оплата: 2000 евро в месяц

Обязанности: уборка, стирка, глажка, уход за гардеробом (сортировка для химчистки, ручная стирка)

Требования: 40-55, опыт работы с дорогим гардеробом
Вакансия бесплатная для соискателей.

+37281485588

Jobs by Cities Sort By

Jobs by States Sort By

Vacancies by Specialties