Información del trabajo
Механізатор
ROSINSKI PACKAGING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Bielsko-Biała, Voivodato de Silesia, Polonia 539 Días Hace

Vista General
Tipo de empleo: Tiempo Completo
Duración: 3 lata
Rango salarial del empleo: $ por acuerdo - Por Mes
Vacantes del campo: Producción
para especialistas: Trabajadores en producción
Publicado: 2023-03-30
Código postal: 43-382
Requerimientos
Educación mínima: Escuela de secundaria
Experiencia mínima: Sin experiencia
Género: Hombre
Edad: De - A
Visa de trabajo:
Estado del trabajo
Iniciar publicación: 2023-03-23
Para la publicación: 2023-09-19
Lugares libres: 10
Número de visitas: 427
Próximos pasos: Enviarme CV

Los contactos del empleador solo están disponibles para usuarios autorizados: Inicio de sesión & Registrar

País: Polonia
Descripción

Обов'язки
експлуатація машин для видувного/інжекційного формування,
підтримка периферійних пристроїв, що працюють у виробничій розетці,
дбати про якість продукції,
виробництво продукції,
робота в три зміни.

Вимоги
мінімальна професійна освіта (технічна вітається),
відповідальність і цілеспрямованість в роботі,
відповідність вимогам інтегрованої системи менеджменту,
наявність,
немає залежностей,
добре здоров'я.

ми пропонуємо трудовий договір в стабільній компанії, приваблива винагорода, можливість розвитку та просування, додаткове навчання, організоване компанією (навантажувачі, ліфти, мостові крани), пільги Фонду соціальних допомог підприємства (відпочинок під грушею, новорічні путівки, подарунки від Діда Мороза для дітей, дотація в табори та літні табори та інше), групове страхування, приватне медичне обслуговування.

Інформаційний пункт
Відповідно до ст. 24 сек. 1 Закону про захист персональних даних від 29 серпня 1997 року повідомляю, що: 1) розпорядником ваших персональних даних є Rosinski Packaging Sp. z o. o. з юридичною адресою в Бельсько-Бяла 43-382, ul. T. Regera 125 2) Ваші персональні дані оброблятимуться для цілей, пов’язаних із поточним процесом найму, і не будуть доступні іншим особам, 3) Ви маєте право на доступ до своїх даних і їх виправлення, 4) Надання персональних даних є добровільним

Згода на обробку персональних даних
Просимо додати пункт: «Згідно ст. 23 сек. 1 п. 1 Закону від 29 серпня 1997 р. про захист даних (Законодавчий вісник 2016 р., п. 922 зі змінами), я даю згоду на обробку персональних даних, що містяться в моїй пропозиції про роботу, для потреб поточного та майбутнього працевлаштування Rosinski Packaging Sp. z o. o. з юридичною адресою в Бельсько-Бяла 43-382, ul. Т. Регера 125''

Trabajo por ciudad Ordenar por

Empleos por región Ordenar por

Vacantes por Especialidades
Contabilidad, finanzas y auditoría (98)Actividades administrativas (114)Agentes, correos (67)Agricultura (72)Arquitectura (15)Auto, transporte, camiones (331)Bancos, becas, empresa de inversión (5)Atención de jubilación (313)Servicios de limpieza (542)Calculadora, Programación (22)Construcción (946)Consulta (8)Cocina (404)Cultura (1)Diseño (25)Controladores (390)Energía, electricistas (185)Ingeniería (66)Muebles, instalación, reparación (53)Gobernadores y jardines (40)Estilistas y maquilladores (66)Hoteles (109)Servicios comunales (12)Recursos humanos (8)Seguros (6)Informar a las tecnologías basadas en Internet (17)Jurisprudencia (5)Artesanos (300)Ajardinar (38)Logistica (73)Mantenimiento del edificio (6)Manejo (59)Medios: prensa, radio, TV (1)Medicina y Farmacia (216)Diversidades (150)Educación, cuidado de niños (126)Trabajar en un tiempo (1)Operadores (156)Pintor (5)Policía, Ejército (2)Imprimir (6)Publicidad, marketing (20)Suministro (10)Producción (639)Protección (8)Servicios públicos (0)Editar (0)Bienes Raíces (36)Reparación de equipos (6)Restaurantes (359)Comercio minorista (237)Ciencia y Educación (14)Secretaría (10)Seguridad (3)Centros de servicio (89)Industria del entretenimiento (21)Cantantes, músicos y artistas (4)SPA, salones de belleza (190)Cultura física y deportes (8)Almacenamiento (352)Trabajo para estudiantes (4)Sastres y puntadas (59)Maestros, educadores (6)Técnicos (293)Telecomunicaciones (34)Tours y excursiones (12)Comercio mayorista, ventas (36)Traductores, lingüistas (4)Trabajar en casa (152)
Aplica ya