Información del trabajo
Pracownik Mas Bitumicznych
InternetJobs Płońsk, Voivodato de Mazovia, Polonia 114 Días Hace

Vista General
Tipo de empleo: Tiempo Completo
Duración:
Rango salarial del empleo: zł por acuerdo - Por Mes
Vacantes del campo: Construcción
para especialistas: Renovación
Publicado: 2024-06-04
Código postal:
Requerimientos
Educación mínima: Escuela de secundaria
Experiencia mínima: 2 años
Género: No importa
Edad: De - A
Visa de trabajo: Pasaporte biométrico
Estado del trabajo
Iniciar publicación: 2024-06-04
Para la publicación: 2024-12-04
Lugares libres: 3
Número de visitas: 312
Próximos pasos: Una llamada

Los contactos del empleador solo están disponibles para usuarios autorizados: Inicio de sesión & Registrar

País: Polonia
Descripción

Pracownik Mas Bitumicznych - Dołącz do Naszego Zespołu!

Aldesa Polska to firma z wieloletnim doświadczeniem i stabilną pozycją na rynku budownictwa infrastrukturalnego, energetycznego i przemysłowego. Aktualnie prowadzimy flagową inwestycję - budowę drogi ekspresowej S7 na odcinku Płońsk-Czosnów. Poszukujemy zaangażowanych pracowników mas bitumicznych, którzy chcieliby dołączyć do naszego zespołu i współtworzyć przyszłość polskiej infrastruktury.

Twój zakres obowiązków:

Prace drogowe: Wykonywanie prac na drogach zamkniętych i pod ruchem, w tym prace przygotowawcze, tymczasowe, roboty ziemne, nawierzchniowe, brukarskie i wykończeniowe.

Prace na wysokościach i w wykopach: Budowa nasypów, obiektów mostowych, drobne naprawy dróg technologicznych oraz demontaż różnych elementów i ich transport do miejsc składowania.

Zarządzanie materiałami i zabezpieczenia: Składowanie, segregacja i zabezpieczanie materiałów na zapleczu budowy, a także ochrona wykopów, krawędzi, miejsc niebezpiecznych i terenu budowy.

Rozbiórki i transport: Demontaż różnych elementów drogowych oraz ich transport do miejsc składowania.

Nasze wymagania:

Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe lub średnie techniczne

Doświadczenie: Min. 2-3 lata w firmie drogowej

Uprawnienia: Na maszyny drogowe tj. walec, rozkładarka, miniładowarka lub koparka

Prawo jazdy: Kat. B

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie: Umowa o pracę na prestiżowym projekcie budowy drogi ekspresowej

Pakiet świadczeń dodatkowych: Bogaty zestaw benefitów

Atrakcyjne wynagrodzenie, dopasowane do Twojego doświadczenia

Przyjazne środowisko pracy.

Transparentne warunki zatrudnienia.

Dołącz do Aldesa Polska i bądź częścią zespołu, który tworzy przyszłość! Razem zbudujemy drogę do sukcesu.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziału do piątku z p. Eweliną

Trabajo por ciudad Ordenar por

Empleos por región Ordenar por

Vacantes por Especialidades
Contabilidad, finanzas y auditoría (101)Actividades administrativas (115)Agentes, correos (72)Agricultura (74)Arquitectura (14)Auto, transporte, camiones (344)Bancos, becas, empresa de inversión (5)Atención de jubilación (314)Servicios de limpieza (564)Calculadora, Programación (24)Construcción (982)Consulta (8)Cocina (412)Cultura (1)Diseño (28)Controladores (405)Energía, electricistas (191)Ingeniería (68)Muebles, instalación, reparación (59)Gobernadores y jardines (42)Estilistas y maquilladores (64)Hoteles (111)Servicios comunales (13)Recursos humanos (8)Seguros (6)Informar a las tecnologías basadas en Internet (18)Jurisprudencia (5)Artesanos (320)Ajardinar (39)Logistica (72)Mantenimiento del edificio (7)Manejo (64)Medios: prensa, radio, TV (1)Medicina y Farmacia (219)Diversidades (149)Educación, cuidado de niños (131)Trabajar en un tiempo (1)Operadores (165)Pintor (5)Policía, Ejército (2)Imprimir (6)Publicidad, marketing (20)Suministro (10)Producción (682)Protección (8)Servicios públicos (0)Editar (0)Bienes Raíces (39)Reparación de equipos (6)Restaurantes (363)Comercio minorista (246)Ciencia y Educación (14)Secretaría (10)Seguridad (2)Centros de servicio (98)Industria del entretenimiento (21)Cantantes, músicos y artistas (4)SPA, salones de belleza (190)Cultura física y deportes (8)Almacenamiento (380)Trabajo para estudiantes (4)Sastres y puntadas (60)Maestros, educadores (7)Técnicos (314)Telecomunicaciones (36)Tours y excursiones (12)Comercio mayorista, ventas (37)Traductores, lingüistas (4)Trabajar en casa (157)
Aplica ya