Información del trabajo
Chyžná Nueva

Vista General
Tipo de empleo: Tiempo Completo
Duración:
Rango salarial del empleo: € por acuerdo - Por Mes
Vacantes del campo: Hoteles
para especialistas: Sirvientes
Publicado: 2024-07-04
Código postal:
Requerimientos
Educación mínima: Escuela de secundaria
Experiencia mínima: Menos de 1 año
Género: No importa
Edad: De - A
Visa de trabajo: Pasaporte biométrico
Estado del trabajo
Iniciar publicación: 2024-07-04
Para la publicación: 2025-01-04
Lugares libres: 1
Número de visitas: 66
Próximos pasos: Una llamada

Los contactos del empleador solo están disponibles para usuarios autorizados: Inicio de sesión & Registrar

País: Eslovaquia
Descripción

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
• Upratovanie a čistenie hotelovej časti, zdravotníckeho úseku, vodoliečby, recepcie, spoločných a kancelárskych priestorov.
• Čistenie veľkých upratovacích plôch a upratovanie vo vybraných oddeleniach. Čistenie všetkých typov okien, vrátane ich prípadného rozoberania a zloženia. Čistí a ošetruje podlahovú krytinu, vybavenie a zariadenie izieb.
• Bežné upratovanie komunikačných a iných zverených priestorov a kancelárií, vrátane vynášania odpadkov a ich triedenia, čistenia kobercov vysávačom a tepovačom a dezinfekcia sociálnych zariadení.
• Starostlivosť o pridelené izby na ubytovacom úseku vrátane inventára, výmeny prádla.
Ponúkame dlhodobú a stabilnú spoluprácu /pracovná zmluva je najprv na 1 rok, so skúšobnou dobou 3 mesiace; následne na ďalšie dohodnuté obdobie/.
Možnosť zamestnaneckej stravy za symbolickú úhradu.
Po odpracovaní skúšobnej doby má zamestnanec nárok na ďalšie benefity v zmysle smernice o odmeňovaní:
- príspevok na III.pilier DDS,
- nepravidelné odmeny,
- MULTISPORTKARTA,
- možnosť výmenných pobytov v našich zariadeniach za symbolickú úhradu.
Informácie o výberovom konaní
Spoločnosť HOREZZA, a.s. pre svoj hotel a zároveň kúpeľné zariadenie v Vysokých Tatrách/konkrétne Hotel Granit Nová Polianka príjme šikovnú chyžnú.
V prípade záujmu o prácu chyžnej prosím zasielajte svoje životopisy na E-mail.
Zamestnávateľ si vyhradzuje právo, že na pracovný pohovor pozve iba vybraných uchádzačov/uchádzačky.
Predpokladaný termín ukončenia výberového konania
31.7.2024 (ostáva ešte 27 dní)
Požiadavky na zamestnanca
základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
Prax na pozícii/v oblasti
upratovacie služby
Počet rokov praxe
1
Očakávame spoľahlivosť, pracovitosť a príjemné vystupovanie,
Skúsenosti a prax v hotelierstve a upratovacích službách je vítaná.
Spoločnosť HOREZZA, a.s. poskytuje pre svojich klientov rodinné rekreácie, kúpeľnú a zdravotnú starostlivosť, hotelové služby v oblasti cestovného ruchu. Naším cieľom je vytvoriť kvalitnú hotelovú sieť so zaujímavými službami a príjemným prostredím, kde sa naši hostia budú cítiť ako doma. Chceme to dosiahnuť tým, že neustále inovujeme a vytvárame zaujímave príbehy na našich zariadeniach.
Počet zamestnancov
200-249 zamestnancov

Trabajo por ciudad Ordenar por

Empleos por región Ordenar por

Vacantes por Especialidades
Contabilidad, finanzas y auditoría (147)Actividades administrativas (141)Agentes, correos (73)Agricultura (73)Arquitectura (17)Auto, transporte, camiones (328)Bancos, becas, empresa de inversión (9)Atención de jubilación (282)Servicios de limpieza (553)Calculadora, Programación (21)Construcción (796)Consulta (8)Cocina (390)Cultura (1)Diseño (31)Controladores (402)Energía, electricistas (195)Ingeniería (58)Muebles, instalación, reparación (42)Gobernadores y jardines (43)Estilistas y maquilladores (74)Hoteles (144)Servicios comunales (14)Recursos humanos (13)Seguros (7)Informar a las tecnologías basadas en Internet (22)Jurisprudencia (12)Artesanos (279)Ajardinar (37)Logistica (64)Mantenimiento del edificio (9)Manejo (73)Medios: prensa, radio, TV (1)Medicina y Farmacia (236)Diversidades (150)Educación, cuidado de niños (91)Trabajar en un tiempo (2)Operadores (172)Pintor (2)Policía, Ejército (0)Imprimir (8)Publicidad, marketing (29)Suministro (9)Producción (602)Protección (11)Servicios públicos (0)Editar (0)Bienes Raíces (38)Reparación de equipos (9)Restaurantes (345)Comercio minorista (261)Ciencia y Educación (16)Secretaría (15)Seguridad (5)Centros de servicio (85)Industria del entretenimiento (28)Cantantes, músicos y artistas (2)SPA, salones de belleza (184)Cultura física y deportes (9)Almacenamiento (357)Trabajo para estudiantes (4)Sastres y puntadas (60)Maestros, educadores (10)Técnicos (291)Telecomunicaciones (31)Tours y excursiones (10)Comercio mayorista, ventas (49)Traductores, lingüistas (7)Trabajar en casa (128)
Aplica ya