Información del trabajo
Pomocnik do naprawy infrastruktury telekomunikacyjnej
InternetJobs Kutno, Voivodato de Łódź, Polonia 143 Días Hace

Vista General
Tipo de empleo: Tiempo Completo
Duración:
Rango salarial del empleo: zł 4500 - Por Mes
Vacantes del campo: Telecomunicaciones
para especialistas: Comunicación eléctrica
Publicado: 2023-12-09
Código postal:
Requerimientos
Educación mínima: Universidad
Experiencia mínima: Menos de 1 año
Género: No importa
Edad: De - A
Visa de trabajo: Pasaporte biométrico
Estado del trabajo
Iniciar publicación: 2023-12-09
Para la publicación: 2024-06-09
Lugares libres: 1
Número de visitas: 263
Próximos pasos: Enviarme CV

Los contactos del empleador solo están disponibles para usuarios autorizados: Inicio de sesión & Registrar

País: Polonia
Descripción

Jesteśmy firmą z branży telekomunikacyjnej i elektrotechnicznej. Posiadamy kilkuletnie doświadczenie w budowaniu, dostarczaniu oraz utrzymaniu sieci i systemów teletechnicznych wraz z towarzyszącą infrastrukturą. Na dzień dzisiejszy prowadzimy obsługę sieci teletechnicznych na terenie całego kraju

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy w lokalnych grupach technicznych na terenie województwa łódzkiego

Od kandydata oczekujemy:

zdolności do pracy na wysokości,

prawo jazdy kat. B, B+E

umiejętności obsługi elektronarzędzi,

mile widziana: znajomość zagadnień z zakresu telekomunikacji, teletechniki, łączenia przewodów

Zadania:

wymiana i naprawa studni kablowych,

wymiana i naprawa linii słupowych

naprawa sieci miedzianych,

Oferujemy:

umowa o pracę na pełny etat, zlecenie lub B2B w zależności od preferencji,

wynagrodzenie powiązane z efektami pracy,

premiowany program rekomendacji pracownika,

wsparcie doświadczonego pracownika,

możliwość podnoszenia kwalifikacji – kursy, szkolenia,

partnerskie rozwiązanie problemów,

niezbędne narzędzia pracy.

CV wraz ze zdjęciem można przesłać na E-mail

Prosimy o dodanie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Trabajo por ciudad Ordenar por

Empleos por región Ordenar por

Vacantes por Especialidades
Contabilidad, finanzas y auditoría (148)Actividades administrativas (159)Agentes, correos (80)Agricultura (70)Arquitectura (15)Auto, transporte, camiones (323)Bancos, becas, empresa de inversión (12)Atención de jubilación (295)Servicios de limpieza (568)Calculadora, Programación (38)Construcción (731)Consulta (16)Cocina (375)Cultura (1)Diseño (37)Controladores (445)Energía, electricistas (217)Ingeniería (56)Muebles, instalación, reparación (51)Gobernadores y jardines (30)Estilistas y maquilladores (85)Hoteles (115)Servicios comunales (24)Recursos humanos (25)Seguros (7)Informar a las tecnologías basadas en Internet (31)Jurisprudencia (13)Artesanos (267)Ajardinar (31)Logistica (61)Mantenimiento del edificio (15)Manejo (119)Medios: prensa, radio, TV (1)Medicina y Farmacia (254)Diversidades (155)Educación, cuidado de niños (97)Trabajar en un tiempo (6)Operadores (171)Pintor (2)Policía, Ejército (3)Imprimir (8)Publicidad, marketing (34)Suministro (16)Producción (610)Protección (22)Servicios públicos (0)Editar (0)Bienes Raíces (40)Reparación de equipos (11)Restaurantes (377)Comercio minorista (306)Ciencia y Educación (25)Secretaría (27)Seguridad (9)Centros de servicio (72)Industria del entretenimiento (29)Cantantes, músicos y artistas (1)SPA, salones de belleza (185)Cultura física y deportes (11)Almacenamiento (365)Trabajo para estudiantes (4)Sastres y puntadas (72)Maestros, educadores (25)Técnicos (271)Telecomunicaciones (32)Tours y excursiones (13)Comercio mayorista, ventas (54)Traductores, lingüistas (7)Trabajar en casa (146)
Aplica ya