Información del trabajo
Laborant la determinarea calității producției agricole
InternetJobs Soroca, Moldavia 134 Días Hace

Vista General
Tipo de empleo: Tiempo Completo
Duración:
Rango salarial del empleo: Lei por acuerdo - Por Mes
Vacantes del campo: Diversidades
para especialistas:
Publicado: 2023-12-15
Código postal:
Requerimientos
Educación mínima: Universidad
Experiencia mínima: 1 año
Género: No importa
Edad: De - A
Visa de trabajo: Pasaporte biométrico
Estado del trabajo
Iniciar publicación: 2023-12-15
Para la publicación: 2024-06-15
Lugares libres: 1
Número de visitas: 200
Próximos pasos: Enviarme CV

Los contactos del empleador solo están disponibles para usuarios autorizados: Inicio de sesión & Registrar

Información del empleador InternetJobs Soroca, Moldavia
Share on Google+ Friend Feed Share on Blog Linkedid MySpace Twitter Yahoo Share on Digg Share on facebook
País: Moldavia
Descripción

Cerințe:

Studii superioare sau medii de specialitate;
Experienţa de muncă în calitate de laborant de cel puțin 1 ani;
Cunoașterea Standarde de calitate GOST -uri, metode și instrucțiuni de control aplicabile în laborator;
Cunoașterea limbii romană și rusă;
Posedarea abilităților de lucru în echipă:
Disciplinat și responsabil;

Atribuțiile postului:

Exercitarea corectă și în termenii stabiliți a analizelor fizice de laborator conform Standardelor de calitate GOST -uri și regulamentelor tehnologice în vigoare;
Exercitarea procesului de prelevare a probelor la toate etapele tehnologice (recepție, prelucrare, păstrare, realizare producție agricolă;
Înregistrarea în termeni și corectă a rezultatelor analizelor de laborator în registre, fișiere;
Exercitarea sarcinilor zilnice de lucru stabilite de către Șef subdiviziune;

Oferim

Lucru într-o companie stabilă și în permanentă dezvoltare;
Angajare oficială;
Salariu competitiv + % KPI în dependență de obiectivele realizate;
Instruiri / formare profesională din contul întreprinderii;
Pachet social asigurat;
Echipament de muncă;
Loc de muncă amenajat;
Programul de lucru: Ln - Vn (8:00-17:00);

Candidații interesați de dezvoltarea profesională în cadrul companiei noastre, Vă rugăm să trimiteți CV-ul cu marca " LABORANT LA DETERMINAREA CALITĂȚII PRODUCȚIEI AGRICOLE”

Trabajo por ciudad Ordenar por

Empleos por región Ordenar por

Vacantes por Especialidades
Contabilidad, finanzas y auditoría (147)Actividades administrativas (159)Agentes, correos (81)Agricultura (74)Arquitectura (15)Auto, transporte, camiones (330)Bancos, becas, empresa de inversión (12)Atención de jubilación (298)Servicios de limpieza (567)Calculadora, Programación (41)Construcción (735)Consulta (15)Cocina (377)Cultura (1)Diseño (40)Controladores (451)Energía, electricistas (217)Ingeniería (56)Muebles, instalación, reparación (52)Gobernadores y jardines (29)Estilistas y maquilladores (84)Hoteles (111)Servicios comunales (26)Recursos humanos (24)Seguros (7)Informar a las tecnologías basadas en Internet (32)Jurisprudencia (13)Artesanos (269)Ajardinar (30)Logistica (61)Mantenimiento del edificio (15)Manejo (118)Medios: prensa, radio, TV (1)Medicina y Farmacia (248)Diversidades (156)Educación, cuidado de niños (97)Trabajar en un tiempo (6)Operadores (173)Pintor (2)Policía, Ejército (3)Imprimir (8)Publicidad, marketing (34)Suministro (15)Producción (608)Protección (21)Servicios públicos (0)Editar (0)Bienes Raíces (40)Reparación de equipos (11)Restaurantes (370)Comercio minorista (304)Ciencia y Educación (26)Secretaría (27)Seguridad (9)Centros de servicio (70)Industria del entretenimiento (29)Cantantes, músicos y artistas (1)SPA, salones de belleza (183)Cultura física y deportes (10)Almacenamiento (363)Trabajo para estudiantes (5)Sastres y puntadas (73)Maestros, educadores (25)Técnicos (265)Telecomunicaciones (33)Tours y excursiones (12)Comercio mayorista, ventas (55)Traductores, lingüistas (7)Trabajar en casa (148)
Aplica ya