Información del trabajo
Raziskovalec za tehnološke inovacije (m/ž) v Savinjski regiji
InternetJobs Slovenske Konjice, Eslovenia 117 Días Hace

Vista General
Tipo de empleo: Tiempo Completo
Duración:
Rango salarial del empleo: € por acuerdo - Por Mes
Vacantes del campo: Manejo
para especialistas: Innovator
Publicado: 2024-01-01
Código postal:
Requerimientos
Educación mínima: Universidad
Experiencia mínima: 1 año
Género: No importa
Edad: De - A
Visa de trabajo: Schengen
Estado del trabajo
Iniciar publicación: 2024-01-01
Para la publicación: 2024-07-01
Lugares libres: 1
Número de visitas: 218
Próximos pasos: Enviarme CV

Los contactos del empleador solo están disponibles para usuarios autorizados: Inicio de sesión & Registrar

País: Eslovenia
Descripción

Si želite v prihajajočem letu nadgraditi svojo karierno pot?

V svojo ekipo strokovnjakov vas vabi uveljavljeno globalno podjetje, ki s svojimi inovativnimi, tehnološko dovršenimi in energetsko učinkovitimi izdelki izboljšuje kakovost bivanja uporabnikov po vsem svetu.

Postanite ključen del podjetja, ki v svoji panogi premika meje in postavlja nove trende, ter poskrbite, da vaše razvojne ideje končno zaživijo!

Opis delovnega mesta

- skrb za razvoj komponent, modulov in algoritmov delovanja tehnološko dovršenih izdelkov,
- priprava tehnične dokumentacije, 3D modeliranje in izdelava tehničnih specifikacij,
- priprava prototipov in testnih postopkov,
- razvijanje idejnih rešitev in delo na področju patentov,
- sodelovanje z ostalimi oddelki, dobavitelji in mednarodno razvojno ekipo ter povezovanje z znanstvenimi inštitucijami.
Pričakujemo

- zaključeno VI/2.–VIII. stopnjo strokovne izobrazbe (zaželene smeri: mehatronika, avtomatika, elektronika ipd.),
- poznavanje vsaj enega programskega jezika in CAD orodja,
- zanimanje za novosti v stroki in sposobnost učinkovitega timskega dela,
- dobro znanje angleškega jezika,
- željo po raziskovanju, iskanju optimalnih rešitev ter ustvarjanju tehnološko naprednih in inovativnih izdelkov.
Nudimo

- zaposlitev za nedoločen čas s poskusno dobo 6 mesecev,
- konkurenčen finančni paket, prilagojen vašim kompetencam in izkušnjam, ter nagrajevanje delovne uspešnosti,
- odlično priložnost za pridobivanje poglobljenega znanja v stroki in izmenjavo dobrih praks z mednarodno razvojno ekipo,
- možnost karierne rasti in napredovanja znotraj podjetja,
- delovno okolje, ki spodbuja inovacije in ponuja delo z naprednimi tehnologijami,
- zaposlitev v družbeno odgovornem podjetju z dolgoletno tradicijo in dobro pozicijo na mednarodnih trgih.

Podjetje nudi več različnih možnosti razvojnega dela, prilagojenega vašim željam in kompetencam. Zato se povežite z nami in pomagali vam bomo pri izpolnitvi vaših kariernih ciljev!

Trabajo por ciudad Ordenar por

Empleos por región Ordenar por

Vacantes por Especialidades
Contabilidad, finanzas y auditoría (147)Actividades administrativas (159)Agentes, correos (81)Agricultura (74)Arquitectura (15)Auto, transporte, camiones (330)Bancos, becas, empresa de inversión (12)Atención de jubilación (298)Servicios de limpieza (567)Calculadora, Programación (41)Construcción (735)Consulta (15)Cocina (377)Cultura (1)Diseño (40)Controladores (451)Energía, electricistas (217)Ingeniería (56)Muebles, instalación, reparación (52)Gobernadores y jardines (29)Estilistas y maquilladores (84)Hoteles (111)Servicios comunales (26)Recursos humanos (24)Seguros (7)Informar a las tecnologías basadas en Internet (32)Jurisprudencia (13)Artesanos (269)Ajardinar (30)Logistica (61)Mantenimiento del edificio (15)Manejo (118)Medios: prensa, radio, TV (1)Medicina y Farmacia (248)Diversidades (156)Educación, cuidado de niños (97)Trabajar en un tiempo (6)Operadores (173)Pintor (2)Policía, Ejército (3)Imprimir (8)Publicidad, marketing (34)Suministro (15)Producción (608)Protección (21)Servicios públicos (0)Editar (0)Bienes Raíces (40)Reparación de equipos (11)Restaurantes (370)Comercio minorista (304)Ciencia y Educación (26)Secretaría (27)Seguridad (9)Centros de servicio (70)Industria del entretenimiento (29)Cantantes, músicos y artistas (1)SPA, salones de belleza (183)Cultura física y deportes (10)Almacenamiento (363)Trabajo para estudiantes (5)Sastres y puntadas (73)Maestros, educadores (25)Técnicos (265)Telecomunicaciones (33)Tours y excursiones (12)Comercio mayorista, ventas (55)Traductores, lingüistas (7)Trabajar en casa (148)
Aplica ya