Información del trabajo
Farmaceut/ka
InternetJobs Podolínec, Región de Prešov, Eslovaquia 115 Días Hace

Vista General
Tipo de empleo: Tiempo Completo
Duración:
Rango salarial del empleo: € por acuerdo - Por Mes
Vacantes del campo: Medicina y Farmacia
para especialistas: Farmacéuticos
Publicado: 2024-01-04
Código postal:
Requerimientos
Educación mínima: Universidad
Experiencia mínima: 1 año
Género: No importa
Edad: De - A
Visa de trabajo: Pasaporte biométrico
Estado del trabajo
Iniciar publicación: 2024-01-04
Para la publicación: 2024-07-04
Lugares libres: 1
Número de visitas: 235
Próximos pasos: Enviarme CV

Los contactos del empleador solo están disponibles para usuarios autorizados: Inicio de sesión & Registrar

Share on Google+ Friend Feed Share on Blog Linkedid MySpace Twitter Yahoo Share on Digg Share on facebook
País: Eslovaquia
Descripción

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Práca farmaceuta vo verejnej lekárni bez víkendov a pohotovostných služieb.
Práca je vhodná aj pre absolventov.

Možnosť skráteného pracovného úväzku.

- príprava liekov na recepty
- expedícia a výdaj liekov a ZP viazaných na recepty a poukazy a na voľný predaj
- poskytovanie odborných informácií a konzultácií
- výdaj liekov neviazaných na recepty a predaj doplnkového sortimentu
- vedenie evidencie a dokumentácie
- komunikácia so zástupcami farmaceutických firiem
- sledovanie dodržiavania zásad správnej lekárenskej praxe
- vybavovanie a riešenie reklamácií
Zamestnanecké výhody, benefity
- zaujímavé finančné ohodnotenie + každoročná odmena za vernosť (13. plat v plnej výške už od jedného roka v pracovnom pomere)
- pri nástupe jednorázový bonus 3600 EUR
- príspevok na stravu, preplácanie pracovného oblečenia
- preplácanie členského v SLeK v plnej výške
- zamestnanecké rekreačné poukazy
- bez pohotovostných služieb
- zamestnancom v príprave na atestáciu poskytujeme 5 dní plateného študijného voľna
- príspevok na cestovné náklady pri dochádzaní do zamestnania
- práca v stabilnej spoločnosti - od roku 2012
- práca v lekárni, ktorej majiteľ je nezávislý lekárnik
Informácie o výberovom konaní
Odpovieme všetkým uchádzačom, ktorí spĺňajú podmienku VŠ vzdelania v odbore farmácia.
Ďakujeme za Váš záujem.
Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
vysokoškolské II. stupňa
Vzdelanie v odbore
Farmácia
Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno
Osobnostné predpoklady a zručnosti
Vzdelanie VŠ v odbore farmácia je podmienkou!

Samostatnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť, lojálnosť, pozitívne myslenie a komunikatívnosť je vítaným benefitom.
Inzerujúca spoločnosť
Stručná charakteristika spoločnosti
Spoločnosť úspešne prevádzkuje od roku 2012 verejnú lekáreň v Podolínci (okres Stará Ľubovňa) a od roku 2015 aj pobočku lekárne v obci Holumnica (okres Kežmarok).

Trabajo por ciudad Ordenar por

Empleos por región Ordenar por

Vacantes por Especialidades
Contabilidad, finanzas y auditoría (148)Actividades administrativas (160)Agentes, correos (81)Agricultura (74)Arquitectura (15)Auto, transporte, camiones (330)Bancos, becas, empresa de inversión (12)Atención de jubilación (299)Servicios de limpieza (571)Calculadora, Programación (41)Construcción (740)Consulta (15)Cocina (377)Cultura (1)Diseño (40)Controladores (453)Energía, electricistas (217)Ingeniería (56)Muebles, instalación, reparación (52)Gobernadores y jardines (30)Estilistas y maquilladores (85)Hoteles (113)Servicios comunales (26)Recursos humanos (24)Seguros (7)Informar a las tecnologías basadas en Internet (32)Jurisprudencia (13)Artesanos (270)Ajardinar (31)Logistica (61)Mantenimiento del edificio (15)Manejo (118)Medios: prensa, radio, TV (1)Medicina y Farmacia (250)Diversidades (157)Educación, cuidado de niños (97)Trabajar en un tiempo (6)Operadores (173)Pintor (2)Policía, Ejército (3)Imprimir (8)Publicidad, marketing (34)Suministro (16)Producción (613)Protección (21)Servicios públicos (0)Editar (0)Bienes Raíces (40)Reparación de equipos (11)Restaurantes (373)Comercio minorista (304)Ciencia y Educación (26)Secretaría (27)Seguridad (9)Centros de servicio (71)Industria del entretenimiento (29)Cantantes, músicos y artistas (1)SPA, salones de belleza (184)Cultura física y deportes (10)Almacenamiento (365)Trabajo para estudiantes (5)Sastres y puntadas (73)Maestros, educadores (25)Técnicos (268)Telecomunicaciones (33)Tours y excursiones (12)Comercio mayorista, ventas (55)Traductores, lingüistas (7)Trabajar en casa (148)
Aplica ya