Información del trabajo
Posunovač
InternetJobs Vrútky, Región de Žilina, Eslovaquia 113 Días Hace

Vista General
Tipo de empleo: Tiempo Completo
Duración:
Rango salarial del empleo: € por acuerdo - Por Mes
Vacantes del campo: Artesanos
para especialistas: Movedores
Publicado: 2024-01-05
Código postal:
Requerimientos
Educación mínima: Escuela de secundaria
Experiencia mínima: Sin experiencia
Género: Hombre
Edad: De - A
Visa de trabajo: Pasaporte biométrico
Estado del trabajo
Iniciar publicación: 2024-01-05
Para la publicación: 2024-07-05
Lugares libres: 6
Número de visitas: 864
Próximos pasos: Enviarme CV

Los contactos del empleador solo están disponibles para usuarios autorizados: Inicio de sesión & Registrar

País: Eslovaquia
Descripción

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Výkon komplexných manipulačných operácií so železničnými koľajovými vozidlami v koľajovej vlečke.
Ponúkame:
- 13. plat
- vianočná odmeny
- pracovné jubileá do 860 EUR
- príspevok pri narodení dieťaťa 300 EUR
- príspevok darcom krvi do 166 EUR
- závodné stravovanie, pitný režim, cez víkend gastrolístky
- výhody VIP programu - exkluzívne zľavy - DATART a hej.sk
- program MultiSport
- organizovanie športových a spoločenských podujatí pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov
- práca v stabilnej a perspektívnej spoločnosti
Ďalšie informácie na www.zos-vrutky.sk

Informácie o výberovom konaní
Termín vstupného pohovoru pre pozvaných uchádzačov, ktorí spĺňajú odbornú spôsobilosť, bude včas oznámený.
Požiadavky na zamestnanca
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
Vzdelanie v odbore
strojárstvo
Počet rokov praxe
1
Odborná skúška č. 17 - vedúci posunu vo vlečke
- zmyslová a psychická spôsobilosť
ŽOS Vrútky a.s. je moderná priemyselná spoločnosť s bohatou strojárskou a technicko-technologickou tradíciou, know-how v oblasti vývoja, výroby a opráv železničných koľajových vozidiel a ich komponentov s významným postavením na domácom, európskom i mimoeurópskom trhu.
V súčasnosti pre svojich zákazníkov poskytuje komplexné riešenia, koncepty a realizáciu vlastných návrhov, vývoja a výroby nových koľajových vozidiel najmä osobných vozňov, medziregionálnych prímestských motorových a elektrických jednotiek, ako aj ich certifikovanú revíziu, opravy, modernizáciu a revitalizáciu vrátane elektrických a spaľovacích lokomotív, súčastí a komponentov, výbavy koľajových vozidiel všetkých trakcií ako sú podvozky, dvojkolia, trakčné a pomocné motory, trakčné transformátory a ostatné elektrické a elektronické stroje – aj atypické, transformátory rôznych typov a konštrukčných vyhotovení.
Ďalšie info na www.zos-vrutky.sk
Počet zamestnancov
1000 a viac zamestnancov

Trabajo por ciudad Ordenar por

Empleos por región Ordenar por

Vacantes por Especialidades
Contabilidad, finanzas y auditoría (147)Actividades administrativas (159)Agentes, correos (81)Agricultura (74)Arquitectura (15)Auto, transporte, camiones (333)Bancos, becas, empresa de inversión (12)Atención de jubilación (299)Servicios de limpieza (573)Calculadora, Programación (41)Construcción (742)Consulta (15)Cocina (380)Cultura (1)Diseño (40)Controladores (455)Energía, electricistas (218)Ingeniería (57)Muebles, instalación, reparación (53)Gobernadores y jardines (29)Estilistas y maquilladores (84)Hoteles (113)Servicios comunales (26)Recursos humanos (24)Seguros (7)Informar a las tecnologías basadas en Internet (32)Jurisprudencia (13)Artesanos (273)Ajardinar (30)Logistica (61)Mantenimiento del edificio (15)Manejo (118)Medios: prensa, radio, TV (1)Medicina y Farmacia (249)Diversidades (157)Educación, cuidado de niños (97)Trabajar en un tiempo (6)Operadores (173)Pintor (2)Policía, Ejército (3)Imprimir (8)Publicidad, marketing (35)Suministro (15)Producción (615)Protección (21)Servicios públicos (0)Editar (0)Bienes Raíces (41)Reparación de equipos (11)Restaurantes (371)Comercio minorista (305)Ciencia y Educación (26)Secretaría (27)Seguridad (9)Centros de servicio (70)Industria del entretenimiento (29)Cantantes, músicos y artistas (1)SPA, salones de belleza (184)Cultura física y deportes (10)Almacenamiento (366)Trabajo para estudiantes (5)Sastres y puntadas (74)Maestros, educadores (25)Técnicos (271)Telecomunicaciones (35)Tours y excursiones (12)Comercio mayorista, ventas (57)Traductores, lingüistas (7)Trabajar en casa (148)
Aplica ya