Información del trabajo
Predavač - pokladník
InternetJobs Tvrdošín, Región de Žilina, Eslovaquia 21 Días Hace

Vista General
Tipo de empleo: Tiempo Completo
Duración:
Rango salarial del empleo: € por acuerdo - por hora
Vacantes del campo: Comercio minorista
para especialistas: Cajeros
Publicado: 2024-05-26
Código postal:
Requerimientos
Educación mínima: Escuela de secundaria
Experiencia mínima: Menos de 1 año
Género: No importa
Edad: De - A
Visa de trabajo: Pasaporte biométrico
Estado del trabajo
Iniciar publicación: 2024-05-26
Para la publicación: 2024-11-26
Lugares libres: 2
Número de visitas: 123
Próximos pasos: Una llamada

Los contactos del empleador solo están disponibles para usuarios autorizados: Inicio de sesión & Registrar

Share on Google+ Friend Feed Share on Blog Linkedid MySpace Twitter Yahoo Share on Digg Share on facebook
País: Eslovaquia
Descripción

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Obsluhuješ pokladňu a zabezpečuješ plynulý chod predaja.
Komunikuješ s klientmi, poskytuješ im informácie o produktoch a pomáhaš im pri výbere.
Zabezpečuješ, aby sa predajná plocha a pokladňa pravidelne udržiavali v čistote a poriadku.
Spolupracuješ s kolegami na dosiahnutí stanovených predajných cieľov.
Podieľaš sa na inventúrach a zabezpečuješ správne skladovanie tovaru.
Často stojíš a komunikuješ s ľuďmi, takže by si mal/a mať dobrú fyzickú kondíciu.
Zamestnanecké výhody, benefity
Môžeš využiť možnosti kariérneho rastu a profesionálneho rozvoja.
Máš nárok na zľavy na naše produkty a služby.
Získavaš možnosť pracovať v tíme s priateľskou atmosférou.
Získavaš skúsenosti v oblasti predaja a zákazníckeho servisu.
Môžeš sa zapojiť do rôznych teambuildingov a firemných akcií.
Zabezpečíme ti pravidelné školenia
Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
Ostatné znalosti
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Vodičský preukaz
B
Osobnostné predpoklady a zručnosti

Umieme pracovať s registračnou pokladňou
Máš dobré komunikačné zručnosti
Vyžadujeme stredoškolské vzdelanie
Zvládaš prácu v tíme
Si zodpovedný a spoľahlivý
Inzerujúca spoločnosť
Stručná charakteristika spoločnosti
sme ReMaB - spoločnosť, ktorá začala svoju cestu v oblasti predaja remeselníckych materiálov už v roku 1995 a odvtedy neustále inovuje a rastie. V našich začiatkoch sme sa pôvodne špecializovali na predaj drevotriesky no s odhodlaním a postupným rozširovaním sortimentu sme sa vypracovali na stabilnú firmu s bohatým výberom kvalitných produktov.

V roku 2006 sme rozšírili naše pôvodné priestory o modernú budovu, otvárajúc nové možnosti pre rast a rozvoj. Tento krok nám umožnil lepšie slúžiť našim zákazníkom a poskytovať širšiu škálu produktov. Sme hrdí na to, že sa stále vyvíjame a naším hlavným cieľom je udržať tempo rastu a naďalej plniť potreby našich klientov.

V našom súčasnom portfóliu nájdete kompletný sortiment pre stolársku, remeselnícku a nábytkársku výrobu. Okrem profesionálnych strojov a bežného náradia pre domácich majstrov ponúkame široký výber veľkoplošných materiálov, vrátane OSB, DTD a MDF dosiek.
Počet zamestnancov
10-19 zamestnancov

Trabajo por ciudad Ordenar por

Empleos por región Ordenar por

Vacantes por Especialidades
Contabilidad, finanzas y auditoría (150)Actividades administrativas (146)Agentes, correos (81)Agricultura (79)Arquitectura (16)Auto, transporte, camiones (340)Bancos, becas, empresa de inversión (11)Atención de jubilación (288)Servicios de limpieza (583)Calculadora, Programación (29)Construcción (768)Consulta (12)Cocina (401)Cultura (1)Diseño (32)Controladores (425)Energía, electricistas (219)Ingeniería (57)Muebles, instalación, reparación (45)Gobernadores y jardines (41)Estilistas y maquilladores (84)Hoteles (139)Servicios comunales (17)Recursos humanos (12)Seguros (6)Informar a las tecnologías basadas en Internet (24)Jurisprudencia (13)Artesanos (277)Ajardinar (34)Logistica (66)Mantenimiento del edificio (9)Manejo (85)Medios: prensa, radio, TV (1)Medicina y Farmacia (262)Diversidades (163)Educación, cuidado de niños (95)Trabajar en un tiempo (4)Operadores (186)Pintor (2)Policía, Ejército (2)Imprimir (8)Publicidad, marketing (31)Suministro (10)Producción (599)Protección (12)Servicios públicos (0)Editar (0)Bienes Raíces (42)Reparación de equipos (11)Restaurantes (379)Comercio minorista (280)Ciencia y Educación (20)Secretaría (15)Seguridad (6)Centros de servicio (86)Industria del entretenimiento (28)Cantantes, músicos y artistas (0)SPA, salones de belleza (176)Cultura física y deportes (10)Almacenamiento (363)Trabajo para estudiantes (4)Sastres y puntadas (68)Maestros, educadores (13)Técnicos (309)Telecomunicaciones (31)Tours y excursiones (12)Comercio mayorista, ventas (49)Traductores, lingüistas (7)Trabajar en casa (131)
Aplica ya