Información del trabajo
Operátor výroby v plastovej výrobe
InternetJobs Lipany, Región de Prešov, Eslovaquia 109 Días Hace

Vista General
Tipo de empleo: Tiempo Completo
Duración:
Rango salarial del empleo: € por acuerdo - Por Mes
Vacantes del campo: Producción
para especialistas: Trabajadores en producción
Publicado: 2024-05-30
Código postal:
Requerimientos
Educación mínima: Escuela de secundaria
Experiencia mínima: Sin experiencia
Género: No importa
Edad: De - A
Visa de trabajo: Pasaporte biométrico
Estado del trabajo
Iniciar publicación: 2024-05-30
Para la publicación: 2024-11-30
Lugares libres: 5
Número de visitas: 223
Próximos pasos: Una llamada

Los contactos del empleador solo están disponibles para usuarios autorizados: Inicio de sesión & Registrar

País: Eslovaquia
Descripción

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- obsluha strojov na spracovávanie plastov,
- odoberanie výrobkov z lisu,
- orezávanie a očistenie výliskov,
- vizuálna kontrola výliskov,
- príprava výrobkov na ďalšie operácie,
- monitorovanie výroby,
- práca v 3 - zmennej prevádzke 7,5 hod.

Požadujeme:
- minimálne výlučný list alebo maturita
- dôslednosť, presnosť, precíznosť,
- manuálna zručnosť, ochota učiť sa nové veci,
- pozitívny prístup k práci a riešeniu problémov,
- skúsenosti na pozícii operátor výroby výhodou,
- ochota pracovať na zmeny.

Benefity:
- práca na pracovnú zmluvu,
- strava na pracovisku,
- zvýšenie mzdy po skušobnej dobe,
- príspevok na cestovanie podľa miesta bydliska,
- priplatok za odpracované hodiny
- masáže priamo na pracovisku počas pracovnej doby.

Zašlite nám svoj životopis. Viac podobných pozícií nájdete na https://sk.gigroup.com/ponuky-prace/?job=%26placeOfWork=

Požiadavky na zamestnanca
stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti
Slovenský jazyk - Expert (C2)
Gi Group je jednou z najvýznamnejších celosvetových spoločností, ktorá poskytuje služby zamerané na rozvoj trhu práce. Pôsobí v oblasti získavania stálych a dočasných zamestnancov, vyhľadávania a výberu, HR poradenstva a vzdelávania, ako aj v oblasti doplnkových služieb.
Vďaka našej aktívnej prítomnosti a strategickým partnerom, sme prítomní vo viac ako 57 krajinách Európy, Afriky, Ázie a Ameriky.

Staffing Industry Analysts (spoločnosť zaoberajúca sa prieskumom a analýzou trhu práce) pokladá Gi Group za jednu z najväčších personálnych agentúr v celosvetovom meradle.
Gi Group je členom WEC, Medzinárodnej konfederácie pracovných agentúr (World Employment Confederation).

V roku 2017 poskytovala Gi Group služby viac ako 20.000 firmám, s obratom 2 miliárd Eur.

Poskytujeme služby všetkým druhom klientov. Ako firma so silne rozvinutou profesionalitou na medzinárodnej úrovni, realizujeme komplexné projekty (napr. Site Management Service, Assessment Center) a to prostredníctvom špecializovaných divízii a oduševnených miestnych i medzinárodných tímov.

Pre viac informácií: www.gigroup.com

Trabajo por ciudad Ordenar por

Empleos por región Ordenar por

Vacantes por Especialidades
Contabilidad, finanzas y auditoría (99)Actividades administrativas (111)Agentes, correos (64)Agricultura (69)Arquitectura (15)Auto, transporte, camiones (329)Bancos, becas, empresa de inversión (5)Atención de jubilación (303)Servicios de limpieza (528)Calculadora, Programación (21)Construcción (935)Consulta (8)Cocina (398)Cultura (1)Diseño (24)Controladores (387)Energía, electricistas (183)Ingeniería (67)Muebles, instalación, reparación (54)Gobernadores y jardines (40)Estilistas y maquilladores (64)Hoteles (106)Servicios comunales (13)Recursos humanos (8)Seguros (7)Informar a las tecnologías basadas en Internet (17)Jurisprudencia (5)Artesanos (297)Ajardinar (37)Logistica (72)Mantenimiento del edificio (6)Manejo (61)Medios: prensa, radio, TV (1)Medicina y Farmacia (215)Diversidades (148)Educación, cuidado de niños (127)Trabajar en un tiempo (2)Operadores (153)Pintor (5)Policía, Ejército (2)Imprimir (6)Publicidad, marketing (21)Suministro (10)Producción (623)Protección (8)Servicios públicos (0)Editar (0)Bienes Raíces (34)Reparación de equipos (6)Restaurantes (358)Comercio minorista (236)Ciencia y Educación (15)Secretaría (10)Seguridad (4)Centros de servicio (87)Industria del entretenimiento (20)Cantantes, músicos y artistas (4)SPA, salones de belleza (188)Cultura física y deportes (8)Almacenamiento (342)Trabajo para estudiantes (4)Sastres y puntadas (56)Maestros, educadores (7)Técnicos (293)Telecomunicaciones (31)Tours y excursiones (11)Comercio mayorista, ventas (36)Traductores, lingüistas (4)Trabajar en casa (151)
Aplica ya