Informations de l'offre d'emploi
Konstruktor form wtryskowych i rozdmuchowych / Constructor of injection and blow molds
ROSINSKI PACKAGING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Bielsko-Biała, Voïvodie de Silésie, Pologne 406 Jours Depuis

Aperçu
Type d'emploi: Plein temps
Durée: 3 lata
Gamme salariale: $ par accord - Par mois
Vacance du terrain: Production
pour les spécialistes: Travailleurs en production
Publié: 2023-03-23
Code postal: 43-382
Exigences
Études minimales: Lycée
Expérience minimale: Pas d'expérience
Genre: Homme
Âge: De - À
Visa de travail:
Statut de l'offre d'emploi
Date de publication: 2023-03-23
Fin de publication: 2023-09-19
Lieux libres: 2
Nombre de vues: 270
Prochaines étapes: Envoyez-moi votre CV

Les contacts de l'employeur sont disponibles uniquement pour les utilisateurs autorisés: Identifiant & Inscription

Description

ROSINSKI PACKAGING to lider w produkcji opakowań z tworzyw sztucznych do chemii gospodarczej, kosmetyków, artykułów spożywczych i parafarmaceutyków. Nasze wyroby trafiają na rynki całego świata. Dysponujemy bardzo dobrze zorganizowanym i ciągle modernizowanym zapleczem produkcyjnym, narzędziownią, taborem logistycznym. Dokładamy wszelkich starań aby świadczone przez nas usługi oraz produkowane opakowania charakteryzowały się nowoczesnością, wysokim standardem jakościowym i były przyjazne otoczeniu. Naszym pracownikom oferujemy stabilną, ciekawą i pełną wyzwań pracę.

Więcej szczegółów można znaleźć na naszej stronie www.rosinski.com.pl

Zakres obowiązków:

  •  Projektowanie elementów rozdmuchowych,
  •  Projektowanie elementów wtryskowych,
  •  Konstrukcja form wtryskowych,
  •  Konstrukcja form rozdmuchowych,
  •  Wykonywanie modyfikacji istniejących narzędzi.

Wymagania:

  •  Wykształcenie wyższe inżynierskie (mechanika/ budowa maszyn i pokrewne),
  •  Umiejętność analitycznego myślenia,
  •  Dobra intuicja inżynierska,
  •  Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
  •  Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  •  Zaangażowanie i sumienność.

Mile widziane:

  •  Znajomość programów SolidWorks i/lub NX,
  •  Znajomość konstrukcji form wtryskowych i rozdmuchowych,
  •  Znajomość podstawowych procesów obróbki ubytkowej,
  •  Znajomość mechaniki i wytrzymałości materiałów.

Oferujemy:

  •  Umowa o pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji rynkowej,
  •  Atrakcyjne wynagrodzenie,
  •  Dobrą atmosferę współpracy w zespole inżynierskim,
  •  Możliwość rozwoju i zwiększania kwalifikacji,
  •  Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (wczasy pod gruszą, bony świąteczne, paczki     mikołajkowe dla dzieci i inne),
  •  Ubezpieczenie grupowe,
  •  Prywatną opiekę medyczną.

 Klauzula informacyjna:

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informuję, iż:

1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Rosinski Packaging Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsko-Biała 43-382, ul. T. Regera 125,

2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu związanym z trwającym procesem rekrutacji i nie będą udostępniane innym podmiotom,

3) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania,

4) podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: ,,Zgodnie art. 23 ust. 1 pkt 1ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych (Dz. U. 2016 r. poz. 922 z późn. zm.), wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji przez Rosinski Packaging Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsko-Biała 43-382, ul. T. Regera 125".

Emploi par ville Trier par

Emplois par région Trier par

Offres d'emploi par spécialités