Informations de l'offre d'emploi
Angajam Ajutor bucatar si Casier
InternetJobs Codlea, Brașov, Roumanie 165 Jours Depuis

Aperçu
Type d'emploi: Plein temps
Durée:
Gamme salariale: Lei par accord - Par mois
Vacance du terrain: Restaurants
pour les spécialistes: Aide dans la cuisine
Publié: 2023-11-27
Code postal:
Exigences
Études minimales: Lycée
Expérience minimale: 1 an
Genre: N'a pas d'importance
Âge: De - À
Visa de travail: Passeport biométrique
Statut de l'offre d'emploi
Date de publication: 2023-11-27
Fin de publication: 2024-05-27
Lieux libres: 3
Nombre de vues: 305
Prochaines étapes: Appelez-moi

Les contacts de l'employeur sont disponibles uniquement pour les utilisateurs autorisés: Identifiant & Inscription

Pays: Roumanie
Région: Brașov
Description

Companie multinationala angajeaza Ajutor bucatar pentru salate si sandvisuri si Casier pentru cantina restaurant amplasata in incinta fabricii Dräxlmaier Codlea (Str. Vulcanului nr. 15)

Responsabilitati ajutor de bucatar :

Participa la pregatirea in conditii optime de igiena si calitate a materiei prime, legume, fructe necesare pregatirii produsului finit:

curatare, spalare, taiere, portionare a materiei prime si auxiliare necesare produsului finit. - curatarea si spalarea legumelor pentru salate in cele mai bune conditii de igiena-calitate.

Participa la curatenia generala locul de munca.

Participa la activitatile cerute de seful ierarhic (bucatar, bucatar-sef, supervizor)

Cerinte ajutor de bucatar :

• Experienta pe o pozitie similara de minumim 1 ani.

• Bun organizator.

Oferta (bonusuri, beneficii):

- contract de munca cu forme legale, salariul se discuta la interviu, in functie de experienta

- program de lucru luni - vineri, 8 h+ pauza de masa; se lucreaza in 2 schimburi: 06:00 -15:00/ 10:00 -19:00

- tichete de masa + decont transport daca se vine cu un transport diferit de cel organizat

- o masa calda asigurata la locul de munca

Emploi par ville Trier par

Emplois par région Trier par

Offres d'emploi par spécialités