Informations de l'offre d'emploi
Продавач-консултант
InternetJobs Tryavna, Bulgarie 129 Jours Depuis

Aperçu
Type d'emploi: Plein temps
Durée:
Gamme salariale: $ par accord - Par mois
Vacance du terrain: Commerce de détail
pour les spécialistes: Vendeurs Consultants
Publié: 2024-01-17
Code postal:
Exigences
Études minimales: Lycée
Expérience minimale: 1 an
Genre: N'a pas d'importance
Âge: De - À
Visa de travail: Passeport biométrique
Statut de l'offre d'emploi
Date de publication: 2024-01-17
Fin de publication: 2024-07-17
Lieux libres: 1
Nombre de vues: 281
Prochaines étapes: Appelez-moi

Les contacts de l'employeur sont disponibles uniquement pour les utilisateurs autorisés: Identifiant & Inscription

Information sur l'employeur InternetJobs Tryavna, Bulgarie
Pays: Bulgarie
Description

Рибиоловен магазин "БГ Фишинг" търси продавач-консултант.

Основни отговорности и задължения

• Комуникация с клиенти - поддържане на своевременна, точна и обективна обратна връзка с клиентите

• Предоставяне на актуална продуктова информация

• Съставяне, редакция и обработка на текстове към продукти

• Поддържане на клиентска база данни, приемане и реализиране на поръчки

• Подготовка на пратки за спедиране

• Изваждане на документи (товарителници, фактури)

• Попълване на електронния магазин със съдържание и постоянното му поддържане

• Следене на плащания

• Приемане на поръчки и обслужване на клиенти по телефона.

Изисквания към кандидата

• Основна компютърна грамотност (интернет, поща, word, използване на принтер).

• Организираност и внимание към детайлите;

• Лоялност, отговорност и екипно поведение.

• Добри организационни умения и поемането на отговорност;

• Умения за слушане, разбиране и даване на съвети на нашите клиент

Предимства

• Опит в сферата на продажбите е предимство

• Опит със складов софтуер и/или със система за онлайн търговия.

• Основни познания в сферата на онлайн пазаруването

• Познания в сферата на риболов/лов

Ние предлагаме

• Постоянен трудов договор.

• Нормирано работно време

• Изрядни трудови взаимоотношения, отговарящи на българското законодателство;

• Преференциални условия за служители при закупуване на стоки

• Спокойна работна среда

Emploi par ville Trier par

Emplois par région Trier par

Offres d'emploi par spécialités