Informations de l'offre d'emploi
Stylistka Paznokci pedicure manicure
InternetJobs Chorzów, Voïvodie de Silésie, Pologne 22 Jours Depuis

Aperçu
Type d'emploi: Plein temps
Durée:
Gamme salariale: zł 3500 - 7000 Par mois
Vacance du terrain: SPA
pour les spécialistes: Manucure, Pédicure
Publié: 2024-05-25
Code postal:
Exigences
Études minimales: Université
Expérience minimale: 1 an
Genre: N'a pas d'importance
Âge: De - À
Visa de travail: Passeport biométrique
Statut de l'offre d'emploi
Date de publication: 2024-05-25
Fin de publication: 2024-11-25
Lieux libres: 1
Nombre de vues: 154
Prochaines étapes: Envoyez-moi votre CV

Les contacts de l'employeur sont disponibles uniquement pour les utilisateurs autorisés: Identifiant & Inscription

Description

Firma Sonia PerfectEyes poszukuje pracownika na stanowisko Stylistka Paznokci ( manicure i pedicure)na 1/2 etatu z możliwością przejscia na cały.

Wymagania:

- komunikatywność i wysoka kultura osobista

- duża chęć rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności

- doświadczenie w stylizacji paznokci

- umiejętność pracy z klientem

- kreatywność i umiejętność tworzenia nowych wzorów

Obowiązki:

- stylizacja paznokci u klientów

- dbanie o estetykę i jakość wykonywanych usług

- doradzanie klientom w wyborze odpowiedniego stylu paznokci

- utrzymywanie porządku i czystości w miejscu pracy

Oferujemy:

- pracę w miłym zespole

- możliwość rozwoju zawodowego i doskonalenia swoich umiejętności

- procent od zarobku

- elastyczny grafik pracy

- atrakcyjne warunki zatrudnienia

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: kontakt perfecteyes.eu W tytule wiadomości prosimy wpisać "Stylistka Paznokci

Emploi par ville Trier par

Emplois par région Trier par

Offres d'emploi par spécialités