Informations de l'offre d'emploi
Chyžná Nouveau
InternetJobs Vysoke Tatry, Région de Prešov, Slovaquie 2 Jours Depuis

Aperçu
Type d'emploi: Plein temps
Durée:
Gamme salariale: € par accord - Par mois
Vacance du terrain: Hôtel
pour les spécialistes: Les bonnes
Publié: 2024-07-04
Code postal:
Exigences
Études minimales: Lycée
Expérience minimale: Moins d'un an
Genre: N'a pas d'importance
Âge: De - À
Visa de travail: Passeport biométrique
Statut de l'offre d'emploi
Date de publication: 2024-07-04
Fin de publication: 2025-01-04
Lieux libres: 1
Nombre de vues: 80
Prochaines étapes: Appelez-moi

Les contacts de l'employeur sont disponibles uniquement pour les utilisateurs autorisés: Identifiant & Inscription

Share on Google+ Friend Feed Share on Blog Linkedid MySpace Twitter Yahoo Share on Digg Share on facebook
Pays: Slovaquie
Description

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
• Upratovanie a čistenie hotelovej časti, zdravotníckeho úseku, vodoliečby, recepcie, spoločných a kancelárskych priestorov.
• Čistenie veľkých upratovacích plôch a upratovanie vo vybraných oddeleniach. Čistenie všetkých typov okien, vrátane ich prípadného rozoberania a zloženia. Čistí a ošetruje podlahovú krytinu, vybavenie a zariadenie izieb.
• Bežné upratovanie komunikačných a iných zverených priestorov a kancelárií, vrátane vynášania odpadkov a ich triedenia, čistenia kobercov vysávačom a tepovačom a dezinfekcia sociálnych zariadení.
• Starostlivosť o pridelené izby na ubytovacom úseku vrátane inventára, výmeny prádla.
Zamestnanecké výhody, benefity
Ponúkame dlhodobú a stabilnú spoluprácu /pracovná zmluva je najprv na 1 rok, so skúšobnou dobou 3 mesiace; následne na ďalšie dohodnuté obdobie/.
Možnosť zamestnaneckej stravy za symbolickú úhradu.
Po odpracovaní skúšobnej doby má zamestnanec nárok na ďalšie benefity v zmysle smernice o odmeňovaní:
- príspevok na III.pilier DDS,
- nepravidelné odmeny,
- MULTISPORTKARTA,
- možnosť výmenných pobytov v našich zariadeniach za symbolickú úhradu.
Informácie o výberovom konaní
Spoločnosť HOREZZA, a.s. pre svoj hotel a zároveň kúpeľné zariadenie v Vysokých Tatrách/konkrétne Hotel Granit Nová Polianka príjme šikovnú chyžnú.
V prípade záujmu o prácu chyžnej prosím zasielajte svoje životopisy na E-mail.
Zamestnávateľ si vyhradzuje právo, že na pracovný pohovor pozve iba vybraných uchádzačov/uchádzačky.
Predpokladaný termín ukončenia výberového konania
31.7.2024 (ostáva ešte 27 dní)
Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
Prax na pozícii/v oblasti
upratovacie služby
Počet rokov praxe
1
Osobnostné predpoklady a zručnosti
Očakávame spoľahlivosť, pracovitosť a príjemné vystupovanie,
Skúsenosti a prax v hotelierstve a upratovacích službách je vítaná.
Inzerujúca spoločnosť
Stručná charakteristika spoločnosti
Spoločnosť HOREZZA, a.s. poskytuje pre svojich klientov rodinné rekreácie, kúpeľnú a zdravotnú starostlivosť, hotelové služby v oblasti cestovného ruchu. Naším cieľom je vytvoriť kvalitnú hotelovú sieť so zaujímavými službami a príjemným prostredím, kde sa naši hostia budú cítiť ako doma. Chceme to dosiahnuť tým, že neustále inovujeme a vytvárame zaujímave príbehy na našich zariadeniach.
Počet zamestnancov
200-249 zamestnancov

Emploi par ville Trier par

Emplois par région Trier par

Offres d'emploi par spécialités