Informations de l'offre d'emploi
Sofer - Agent Parcare / Transfer Park4fly
InternetJobs Otopeni, Ilfov, Roumanie 162 Jours Depuis

Aperçu
Type d'emploi: Plein temps
Durée:
Gamme salariale: € par accord - Par mois
Vacance du terrain: Chauffeur
pour les spécialistes: Catégorie B
Publié: 2023-11-22
Code postal:
Exigences
Études minimales: Lycée
Expérience minimale: 1 an
Genre: N'a pas d'importance
Âge: De - À
Visa de travail: Passeport biométrique
Statut de l'offre d'emploi
Date de publication: 2023-11-22
Fin de publication: 2024-05-22
Lieux libres: 1
Nombre de vues: 164
Prochaines étapes: Appelez-moi

Les contacts de l'employeur sont disponibles uniquement pour les utilisateurs autorisés: Identifiant & Inscription

Information sur l'employeur InternetJobs Otopeni, Ilfov, Roumanie
Share on Google+ Friend Feed Share on Blog Linkedid MySpace Twitter Yahoo Share on Digg Share on facebook
Pays: Roumanie
Région: Ilfov
Description

Candidatul Ideal

- atitudine optimista si prietenoasa;

- energie, aspect placut si buna dispozitie;

- foarte bune abilitati de comunicare si relationare;

- abilitati de orientare catre client si organizare;

- persoana ordonata si atent la detalii;

- Cunostinte de lucru pe Calculator / Pos si Casa de marcat

- Limba engleza reprezinta un avantaj - nivel conversational

PERMIS DE CONDUCERE CAT. B (CONDITIE OBLIGATORIE)

Descrierea jobului

Park4fly este o parcare privata situata in spatele aeroportului Otopeni. Activitatea are loc in Otopeni. Oferim servicii de parcare auto pe termen mediu si lung. De asemenea asiguram clientilor nostri transfer gratuit la si de la aeroport.

Responsabilitati:

1. Intampinarea clientilor si alocarea locurilor de parcare.

2. Incasarea contravalorii rezervarii pentru locul de parcare.

3. Procesarea rezervarilor venite fie telefonic, fie online, pe platforma proprie.

4. Transferul clientilor catre si de la aeroport, cu Shuttle Bus-ul propriu. Descrierea companiei Park4fly este o parcare in proximitatea aeroportului Otopeni cu peste 800 de locuri de parcare. oferim servicii de long term parking 24/7 si asiguram tranfer de la si catre aeroport cu shuttle 8+1

Emploi par ville Trier par

Emplois par région Trier par

Offres d'emploi par spécialités