Informations de l'offre d'emploi
Zatrudnię sprzedawcę w wymiarze 1/2 etatu
InternetJobs Nowy Targ, Voïvodie de Petite-Pologne, Pologne 156 Jours Depuis

Aperçu
Type d'emploi: Temps partiel
Durée:
Gamme salariale: zł par accord - Par mois
Vacance du terrain: Commerce de détail
pour les spécialistes: Vendeurs derrière le comptoir
Publié: 2023-12-01
Code postal:
Exigences
Études minimales: Lycée
Expérience minimale: Moins d'un an
Genre: N'a pas d'importance
Âge: De - À
Visa de travail: Passeport biométrique
Statut de l'offre d'emploi
Date de publication: 2023-12-01
Fin de publication: 2024-06-01
Lieux libres: 1
Nombre de vues: 308
Prochaines étapes: Appelez-moi

Les contacts de l'employeur sont disponibles uniquement pour les utilisateurs autorisés: Identifiant & Inscription

Description

Obecnie poszukujemy kandydatów i kandydatek na stanowisko:

SPRZEDAWCA 1/2 ETATU

CO OD NAS OTRZYMASZ:

· Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w wymiarze 1/2 etatu

· Wynagrodzenie podstawowe oraz premie

· Możliwość rozwoju osobistego

· Dodatkowe benefity (np. ubezpieczenie zdrowotne, nagrody za staż pracy, zniżki za zakupy w naszych sklepach i wiele więcej)

TWOJE ZADANIA:

· Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych (sprzedaż produktów, dbałość o wprowadzanie i promocję nowych produktów)

· Udzielanie profesjonalnej informacji na temat produktów

· Dbałość o obsługę klienta oraz doradzanie mu w kwestii wyboru określonych produktów

· Obsługa kasy fiskalnej oraz terminala kart płatniczych

· Dbałość o prawidłowe rozmieszczenie towarów, ich jakość oraz prawidłowe oznaczenie cen

· Dbałość o stanowisko pracy

CZEGO POTRZEBUJESZ:

· Mile widziane doświadczenie (jeśli nie masz, przeszkolimy i przygotujemy Cię do zawodu)

· Sumienności w realizowaniu wyznaczonych zadań

· Komunikacji i umiejętności współpracy w zespole

· Pozytywnego nastawienia

Dodatkowe informacje:

· Miejsce pracy: Nowy Targ

Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Emploi par ville Trier par

Emplois par région Trier par

Offres d'emploi par spécialités