Informations de l'offre d'emploi
Vozač / vozačica traktora
InternetJobs Čakovec, Croatie 151 Jours Depuis

Aperçu
Type d'emploi: Plein temps
Durée:
Gamme salariale: € par accord - Par mois
Vacance du terrain: Chauffeur
pour les spécialistes:
Publié: 2023-12-03
Code postal:
Exigences
Études minimales: Université
Expérience minimale: 1 an
Genre: N'a pas d'importance
Âge: De - À
Visa de travail: Passeport biométrique
Statut de l'offre d'emploi
Date de publication: 2023-12-03
Fin de publication: 2024-06-03
Lieux libres: 1
Nombre de vues: 215
Prochaines étapes: Envoyez-moi votre CV

Les contacts de l'employeur sont disponibles uniquement pour les utilisateurs autorisés: Identifiant & Inscription

Information sur l'employeur InternetJobs Čakovec, Croatie
Pays: Croatie
Description

OPIS POSLA: rad u tvornici stočne hrane
transportiranje sirovina iz skladišnih silosa
vođenje istovara kukuruza u rasutom stanju, priprema za istovar/pretovar na traktorsku prikolicu, punjenje plastičnih tuba, upravljanje traktorom i svim priključcima te viličarom
redovito vođenje propisane evidencije

OČEKUJEMO: iskustvo na poslovima preuzimanja i skladištenja robe
iskustvo u vožnji traktora s priključcima
posjedovanje uvjerenja za Rukovatelja traktorom s priključcima (poželjno)
odgovornost prema radnim zadacima
savjesno obavljanje posla i želja za učenjem
spremnost na rad na visini

NUDIMO: ugovor na neodređeno s probnim radom
osigurana radna odjeća i obuća
plaćeni putni troškovi
osiguran topli obrok
edukacije (rukovanje traktorom s priključcima, upravljanje viličarom i sl.)

Prijaviti se možete slanjem životopisa na e-mail (s naznakom za radno mjesto "Vozač traktora), možete donijeti životopis osobno na portu firme (Ul. Rudolfa Steinera 7, Čakovec). Veselimo se Vašoj prijavi! Kontaktirani će biti kandidati čije prijave uđu u uži izbor.

Emploi par ville Trier par

Emplois par région Trier par

Offres d'emploi par spécialités