Informations de l'offre d'emploi
Pracownik magazynowy (m/k/r)
InternetJobs Ketzin, Brandebourg, Allemagne 144 Jours Depuis

Aperçu
Type d'emploi: Plein temps
Durée:
Gamme salariale: € par accord - Par mois
Vacance du terrain: Installations de stockage
pour les spécialistes: Acceptation de livraison
Publié: 2023-12-09
Code postal:
Exigences
Études minimales: Lycée
Expérience minimale: Pas d'expérience
Genre: N'a pas d'importance
Âge: De - À
Visa de travail: Passeport de l'UE
Statut de l'offre d'emploi
Date de publication: 2023-12-09
Fin de publication: 2024-06-09
Lieux libres: 3
Nombre de vues: 272
Prochaines étapes: Envoyez-moi votre CV

Les contacts de l'employeur sont disponibles uniquement pour les utilisateurs autorisés: Identifiant & Inscription

Pays: Allemagne
Région: Brandebourg
Description

Dlaczego warto do nas dołączyć?

•➡️Oferujemy stawkę ponadpłacową
świadczenia urlopowe jak I świąteczne
•➡️Osobiście towarzyszymy w Twoim pierwszym dniu pracy
•➡️Pokrycie kosztów wszelkich potrzebnych szkoleń
•➡️Duża możliwość bezpośredniego przejęcia przez klienta

✴️Jakie zadania na Ciebie czekają?

•➡️Przyjmowanie oraz kontrola towaru, jak i odpowiednie przechowywanie danego towaru
•➡️Komisjonowanie, pakowanie jak i czynności związane z transportem towaru
•➡️Sortowanie różnych produktów
•➡️Kompletowanie produktów zgodnych z zamówieniem

✴️Jakie kwalifikacje należy posiadać?

•➡️Doświadczenie w pracy na dziale logistycznym
•➡️Gotowość do pracy 3zmianowej:
zmiana poranna: 00:30-9:00 / zmiana srodkowa: 7:45-16:15 / zmiana popoludniowa: 15:45-00:15 (mozliwosc wyboru zmiany)
•➡️Sumienne I ostrożne obchodzenie się z materiałami
•➡️Rzetelnośc jak i zaangażowanie do pracy
•➡️Mile widziani kandydaci ze wszystkich sektorów zawodowych przed rozpoczeciem pracy, stosowne szkolenie

Emploi par ville Trier par

Emplois par région Trier par

Offres d'emploi par spécialités