Informations de l'offre d'emploi
Ślusarz - Mechanik

Aperçu
Type d'emploi: Plein temps
Durée:
Gamme salariale: zł par accord - Par mois
Vacance du terrain: Production
pour les spécialistes: Travailleurs en production
Publié: 2023-12-16
Code postal:
Exigences
Études minimales: Université
Expérience minimale: 2 ans
Genre: N'a pas d'importance
Âge: De - À
Visa de travail: Passeport biométrique
Statut de l'offre d'emploi
Date de publication: 2023-12-16
Fin de publication: 2024-09-16
Lieux libres: 1
Nombre de vues: 249
Prochaines étapes: Envoyez-moi votre CV

Les contacts de l'employeur sont disponibles uniquement pour les utilisateurs autorisés: Identifiant & Inscription

Description

Firma Andrewex Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko:

ŚLUSARZ - MECHANIK

Miejsce pracy: Sławno, ul. Koszalińska 64

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (cały etat),

jasno określony system wynagrodzenia,

przygotowanie do pracy na w/w stanowisku,

dopilnowanie niezbędnych formalności związanych z zatrudnieniem,

niezbędne narzędzia pracy,

możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,

możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej.

Zadania i obowiązki:

przygotowywanie procesu obróbki skrawaniem

odczytywanie rysunków technicznych

kontrola jakości wykonywanych detali

szlifowanie

wiercenie otworów

czyszczenie używanych narzędzi

instalowanie, obsługa i naprawa maszyn

diagnozowanie uszkodzeń powstałych w trakcie użytkowania danego sprzętu

czynny udział w procesie produkcyjnym

współpraca z innymi pracownikami firmy

Wymagania:

wykształcenie zasadnicze lub średnie techniczne, ew. odpowiednie kursy/szkolenia,

umiejętność obsługi konwencjonalnych maszyn do obróbki metalu

umiejętność czytania dokumentacji technicznej

doświadczenie w pracy na stanowisku ślusarza lub pokrewnych

praktycznej umiejętności obsługi narzędzi pomiarowych

umiejętność pracy w zespole

praktycznej umiejętności obsługi narzędzi warsztatowych (szlifierka, wiertarka, suwmiarka itp.)

Jeśli jesteś zainteresowany/-a naszą ofertą, przyjedź do nas do fabryki w Sławnie lub prześlij swoje CV

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Emploi par ville Trier par

Emplois par région Trier par

Offres d'emploi par spécialités