Informations de l'offre d'emploi
Kierowca kat. B

Aperçu
Type d'emploi: Plein temps
Durée:
Gamme salariale: zł par accord - Par mois
Vacance du terrain: Chauffeur
pour les spécialistes: Catégorie B
Publié: 2023-12-19
Code postal:
Exigences
Études minimales: Lycée
Expérience minimale: 1 an
Genre: N'a pas d'importance
Âge: De - À
Visa de travail: Passeport biométrique
Statut de l'offre d'emploi
Date de publication: 2023-12-19
Fin de publication: 2024-06-19
Lieux libres: 1
Nombre de vues: 171
Prochaines étapes: Appelez-moi

Les contacts de l'employeur sont disponibles uniquement pour les utilisateurs autorisés: Identifiant & Inscription

Description

Przedsiębiorstwo Drobiarskie Drobex Sp. z o.o. w Solcu Kujawskim zatrudni pracownika na stanowisko: kierowca kat. B w transporcie krajowym

Wymagania:

doświadczenie w prowadzeniu pojazdu dostawczego typu chłodnia

prawo jazdy kat. B

znajomość przepisów ruchu drogowego

umiejętność obsługi nawigacji i urządzeń GPS

umiejętność dbania o bezpieczeństwo pojazdu

dobra kondycja fizyczna i umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych na drodze

zdolność do pracy w elastycznym czasie pracy

badania lekarskie do celów sanitarno-epidemiologicznych

komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

dokładność i sumienność w wykonywaniu zadań

dyspozycyjność

Zakres obowiązków:

prowadzenie pojazdu kat. B zgodnie z przepisami ruchu drogowego

odpowiedzialność za właściwe załadowanie pojazdu i zabezpieczenie ładunku

przestrzeganie limitów prędkości, czasu pracy i odpoczynku oraz wymogów dotyczących dokumentów przewozowych

monitorowanie stanu technicznego pojazdu i dokonywanie zgłoszeń awarii lub uszkodzeń,,

utrzymanie pojazdu w czystości i porządku

współpraca z dyspozytorami, klientami oraz innymi kierowcami i firmami transportowymi

przestrzeganie standardów bezpieczeństwa i higieny pracy

Oferujemy:

zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin

terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie

pakiet medyczny TU Zdrowie

ubezpieczenie grupowe pracowników, małżonków, partnerów oraz dzieci

możliwość rozwoju osobistego

Emploi par ville Trier par

Emplois par région Trier par

Offres d'emploi par spécialités