Informations de l'offre d'emploi
Elektromechanik
InternetJobs Ilava, Région de Trenčín, Slovaquie 134 Jours Depuis

Aperçu
Type d'emploi: Plein temps
Durée:
Gamme salariale: € par accord - Par mois
Vacance du terrain: Techniciens
pour les spécialistes: Techniciens en électricité
Publié: 2023-12-20
Code postal:
Exigences
Études minimales: Université
Expérience minimale: 1 an
Genre: N'a pas d'importance
Âge: De - À
Visa de travail: Passeport biométrique
Statut de l'offre d'emploi
Date de publication: 2023-12-20
Fin de publication: 2024-06-20
Lieux libres: 5
Nombre de vues: 240
Prochaines étapes: Appelez-moi

Les contacts de l'employeur sont disponibles uniquement pour les utilisateurs autorisés: Identifiant & Inscription

Description

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
• oprava a údržba strojných zariadení aj počas prevádzky zariadenia
• vyhľadávanie a odstraňovanie porúch na zariadeniach
• príprava pracovísk
• práca do kmeňového stavu (nie agentúra a ani živnosť)
• práca v nepretržitej prevádzke
• pracovné prostredie s medzinárodným zázemím
• možnosť sebarealizácie a kariérneho rastu
• vianočná odmena priznaná po dosiahnutí vopred určených podmienok
• nástupný bonus 200 € po absolvovaní skúšobnej doby
• výhodná cena stravovania len za 0,90 €/obed
• zaujímavý sociálny program
Informácie o výberovom konaní
Pošlite, prosím, životopis a motivačný list elektronickou poštou.
V závislosti od vyhodnotenia doručených dokumentov Vás pozveme telefonicky na osobný pohovor.
Predpokladaný termín ukončenia výberového konania
31.1.2024 (ostáva ešte 42 dní)
Požiadavky na zamestnanca
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
Vzdelanie v odbore
elektromechanika pre strojné zariadenia, elektrotechnika, mechanika
Ostatné znalosti
Microsoft Excel - Základy
Počet rokov praxe
5
Prax v odbore podmienkou
Vyhláška §22
Technické myslenie
Precíznosť
Schopnosť samostatného rozhodovania
BizLink Industry Slovakia spol. s r. o., organizačná zložka Stará Turá, KWO Ilava a Jaklovce patrí do americko-taiwanského koncernu BizLink. V našej spoločnosti v Starej Turej, Ilave a Jaklovciach pracuje vyše 900 zamestnancov, ktorí vyrábajú káble a káblové zväzky pre medicínsku a automatizačnú techniku a špeciálne elektrické káble.
Počet zamestnancov
500-999 zamestnancov

Emploi par ville Trier par

Emplois par région Trier par

Offres d'emploi par spécialités