Informations de l'offre d'emploi
Pracovník technickej obsluhy
InternetJobs Námestovo, Région de Žilina, Slovaquie 123 Jours Depuis

Aperçu
Type d'emploi: Plein temps
Durée:
Gamme salariale: € par accord - Par mois
Vacance du terrain: Production
pour les spécialistes: Travailleurs en production
Publié: 2023-12-26
Code postal:
Exigences
Études minimales: Lycée
Expérience minimale: Moins d'un an
Genre: N'a pas d'importance
Âge: De - À
Visa de travail: Passeport biométrique
Statut de l'offre d'emploi
Date de publication: 2023-12-26
Fin de publication: 2024-06-26
Lieux libres: 1
Nombre de vues: 178
Prochaines étapes: Appelez-moi

Les contacts de l'employeur sont disponibles uniquement pour les utilisateurs autorisés: Identifiant & Inscription

Pays: Slovaquie
Description

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- príprava materiálu do výroby
- obsluha výrobných zariadení (strihačka, lis)
- nastavenie výrobných zariadení podľa úrovne znalosti
- vykonávanie preventívne údržby, kontroly zariadení
- dodržiavanie pracovných postupov, nariadení a požiadaviek na kvalitu, ochranu zdravia a bezpečnosti práce
- plnenie všetkých úloh podľa pokynov nadriadeného
- práca v perspektívnej spoločnosti s kultúrou rešpektujúcou rodinný život
- príjemné pracovné prostredie
- mesačná odmena, vianočný bonus, bonus za odpracované roky
- predpoklad predĺženia pracovnej zmluvy na dobu neurčitú
- ďalšie informácie dostane kandidát pri osobnom pohovore
Informácie o výberovom konaní
Kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov, ďakujeme za pochopenie.
Požiadavky na zamestnanca
stredoškolské s maturitou
Vzdelanie v odbore
Elektrotechnik
Počet rokov praxe
1
Incap Electronics Slovakia s.r.o. je medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti elektrotechniky. Sortiment výroby je tvorený výrobou dosiek plošných spojov, výrobou káblov a káblových zväzkov.
Počet zamestnancov
250-499 zamestnancov

Emploi par ville Trier par

Emplois par région Trier par

Offres d'emploi par spécialités