Informations de l'offre d'emploi
Mehāniķis
InternetJobs Bauska, Lettonie 124 Jours Depuis

Aperçu
Type d'emploi: Plein temps
Durée:
Gamme salariale: € par accord - Par mois
Vacance du terrain: Techniciens
pour les spécialistes: Mécanique d'équipement
Publié: 2023-12-30
Code postal:
Exigences
Études minimales: Université
Expérience minimale: 2 ans
Genre: N'a pas d'importance
Âge: De - À
Visa de travail: Passeport biométrique
Statut de l'offre d'emploi
Date de publication: 2023-12-30
Fin de publication: 2024-06-29
Lieux libres: 1
Nombre de vues: 167
Prochaines étapes: Appelez-moi

Les contacts de l'employeur sont disponibles uniquement pour les utilisateurs autorisés: Identifiant & Inscription

Information sur l'employeur InternetJobs Bauska, Lettonie
Share on Google+ Friend Feed Share on Blog Linkedid MySpace Twitter Yahoo Share on Digg Share on facebook
Pays: Lettonie
Description

Aicinām pievienoties AS Balticovo komandai Ražošanas iekārtu mehāniķi Vārīto olu pārstrādes cehā

Prasības kandidātiem:
- vidējā tehniskā izglītība/tehniskā speciālā
- pieredze tehnisko (vēlams ražošanu) iekārtu remontdarbos
- labas zināšanas iekārtu darbības un automatizācijas procesu nodrošināšanā
- prasme strādāt ar datoru
- spēja organizēt savu darbu un pastāvīgi pieņemt lēmumus
- vēlams B elektrodrošības grupa

Pienākumi:
- pārraudzīt ražošanas ceha iekārtu tehnisko stāvokli, uzturot iekārtas darba kārtībā
- veikt kā plānveida, tā neplānotos iekārtu remontdarbus
- strādāt ar ražošanas iekārtu tehnisko dokumentāciju
- sekot līdzi plānoto ceha iekārtu remontdarbu izpildei un sniegt atskaites
- sagatavot iekārtu rezerves detaļu iepirkuma plānu
- iniciēt nepieciešamos uzlabojumus ceha iekārtu efektīvākam un drošākam darbam

Piedāvājam:
- stabilu darbu lielākajā olu produktu ražošanas uzņēmumā Ziemeļeiropā
- sociālās garantijas
- uzņēmuma olu grozu ik mēnesi un citus darbinieku labumus
- darbam nepieciešamās apmācības/kursus un profesionālās izaugsmes iespējas
- bezmaksas pusdienas
- pēc pārbaudes laika veselības apdrošināšanas polisi un apmaksātas sporta aktivitātes
- darba laiku pēc maiņu grafika no plkst. 8.00 – 17.00
- atalgojumu no 8, 25 EUR līdz 8, 50 EUR (bruto) stundā

Emploi par ville Trier par

Emplois par région Trier par

Offres d'emploi par spécialités