Informations de l'offre d'emploi
Posunovač
InternetJobs Vrútky, Région de Žilina, Slovaquie 114 Jours Depuis

Aperçu
Type d'emploi: Plein temps
Durée:
Gamme salariale: € par accord - Par mois
Vacance du terrain: Ouvrier
pour les spécialistes: Déménageurs
Publié: 2024-01-05
Code postal:
Exigences
Études minimales: Lycée
Expérience minimale: Pas d'expérience
Genre: Homme
Âge: De - À
Visa de travail: Passeport biométrique
Statut de l'offre d'emploi
Date de publication: 2024-01-05
Fin de publication: 2024-07-05
Lieux libres: 6
Nombre de vues: 865
Prochaines étapes: Envoyez-moi votre CV

Les contacts de l'employeur sont disponibles uniquement pour les utilisateurs autorisés: Identifiant & Inscription

Share on Google+ Friend Feed Share on Blog Linkedid MySpace Twitter Yahoo Share on Digg Share on facebook
Pays: Slovaquie
Description

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Výkon komplexných manipulačných operácií so železničnými koľajovými vozidlami v koľajovej vlečke.
Zamestnanecké výhody, benefity
Ponúkame:
- 13. plat
- vianočná odmeny
- pracovné jubileá do 860 EUR
- príspevok pri narodení dieťaťa 300 EUR
- príspevok darcom krvi do 166 EUR
- závodné stravovanie, pitný režim, cez víkend gastrolístky
- výhody VIP programu - exkluzívne zľavy - DATART a hej.sk
- program MultiSport
- organizovanie športových a spoločenských podujatí pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov
- práca v stabilnej a perspektívnej spoločnosti
Ďalšie informácie na www.zos-vrutky.sk

Informácie o výberovom konaní
Termín vstupného pohovoru pre pozvaných uchádzačov, ktorí spĺňajú odbornú spôsobilosť, bude včas oznámený.
Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
Vzdelanie v odbore
strojárstvo
Počet rokov praxe
1
Osobnostné predpoklady a zručnosti
Odborná skúška č. 17 - vedúci posunu vo vlečke
- zmyslová a psychická spôsobilosť
Inzerujúca spoločnosť
Stručná charakteristika spoločnosti
ŽOS Vrútky a.s. je moderná priemyselná spoločnosť s bohatou strojárskou a technicko-technologickou tradíciou, know-how v oblasti vývoja, výroby a opráv železničných koľajových vozidiel a ich komponentov s významným postavením na domácom, európskom i mimoeurópskom trhu.
V súčasnosti pre svojich zákazníkov poskytuje komplexné riešenia, koncepty a realizáciu vlastných návrhov, vývoja a výroby nových koľajových vozidiel najmä osobných vozňov, medziregionálnych prímestských motorových a elektrických jednotiek, ako aj ich certifikovanú revíziu, opravy, modernizáciu a revitalizáciu vrátane elektrických a spaľovacích lokomotív, súčastí a komponentov, výbavy koľajových vozidiel všetkých trakcií ako sú podvozky, dvojkolia, trakčné a pomocné motory, trakčné transformátory a ostatné elektrické a elektronické stroje – aj atypické, transformátory rôznych typov a konštrukčných vyhotovení.
Ďalšie info na www.zos-vrutky.sk
Počet zamestnancov
1000 a viac zamestnancov

Emploi par ville Trier par

Emplois par région Trier par

Offres d'emploi par spécialités