Informations de l'offre d'emploi
Agent de Vânzări
InternetJobs Comrat, Moldavie 96 Jours Depuis

Aperçu
Type d'emploi: Plein temps
Durée:
Gamme salariale: Lei par accord - Par mois
Vacance du terrain: Commerce de détail
pour les spécialistes: Vendeurs Consultants
Publié: 2024-01-23
Code postal:
Exigences
Études minimales: Lycée
Expérience minimale: Moins d'un an
Genre: N'a pas d'importance
Âge: De - À
Visa de travail: Passeport biométrique
Statut de l'offre d'emploi
Date de publication: 2024-01-23
Fin de publication: 2024-07-23
Lieux libres: 5
Nombre de vues: 221
Prochaines étapes: Envoyez-moi votre CV

Les contacts de l'employeur sont disponibles uniquement pour les utilisateurs autorisés: Identifiant & Inscription

Information sur l'employeur InternetJobs Comrat, Moldavie
Pays: Moldavie
Description

Agent de Vânzări (Cantemir, Comrat, Leova, Cimislia, Basarabeasca)
Responsabilități:

Creşte volumul de vânzări şi distribuţie;
Dezvoltă şi gestionează portofoliul de clienţi;
Stabileşte şi dezvoltă relaţii profesionale cu clienţii existenţi ai companiei;
Extinde baza de clienţi şi acordă sprijinul celor existenţi.
Cerinte:

Preferabil să fie domiciliat în una dintre regiunile: Comrat, Leova, Cantemir;
Permis de conducere categ. B;
Abilităţi bune de time management, comunicare şi negociere;
Capacitatea de planificare şi administrare a proprii activităţii;
Experienţa anterioară în vânzări constituie un avantaj.
Beneficii:

Salariu motivant şi alte bonusuri de performanţă;
Reduceri la toate brandurile companiei şi promoţii interne pentru angajaţi;
Veţi avea posibilitatea să activaţi în compania ce a devenit brand naţional în distribuţia materialelor de construcţie;
Instruire şi oportunitatea de dezvoltare a carierei alături de o echipă de profesionişti.
Candidații interesați sunt invitați să expedieze CV-ul.
Compania își rezervă dreptul de a contacta pentru interviu doar persoanele selectate.

Emploi par ville Trier par

Emplois par région Trier par

Offres d'emploi par spécialités