Informations de l'offre d'emploi
Valcovač závitov
InternetJobs Bardejov, Région de Prešov, Slovaquie 89 Jours Depuis

Aperçu
Type d'emploi: Plein temps
Durée:
Gamme salariale: € par accord - Per Hour
Vacance du terrain: Opérateurs
pour les spécialistes: Opérateurs de machines
Publié: 2024-01-29
Code postal:
Exigences
Études minimales: Université
Expérience minimale: 1 an
Genre: N'a pas d'importance
Âge: De - À
Visa de travail: Passeport biométrique
Statut de l'offre d'emploi
Date de publication: 2024-01-29
Fin de publication: 2024-07-29
Lieux libres: 1
Nombre de vues: 201
Prochaines étapes: Appelez-moi

Les contacts de l'employeur sont disponibles uniquement pour les utilisateurs autorisés: Identifiant & Inscription

Pays: Slovaquie
Description

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
1. Obsluhuje, zoraďuje, vykonáva údržbu a zaznamenáva sledované parametre do stanovených formulárov na pridelenom stroji.
2. Plní úlohy vyplývajíce zo systému politiky kvality pre nástrojáreň podľa platných smerníc.
3. Odoberá zo skladov nástroje a materiál.
4. Vykonáva prehliadky strojného zariadenia.
5. Dodržuje predpisy týkajúce sa bezpečnosti práce, požiarnej ochrany a ochrany životného prostredia (EMS).
Mzda od 6,39 € brutto/hod. vrátane výkonových zložiek + príplatky
- pravidelný ročný nárast miezd
- stabilné zamestnanie v novej výrobnej hale
- perspektívna práca v Bardejove
- obed za 1 €
- príspevok do DDS vo výške 20€/mes.
- nástupný bonus 500 € po splnení zadefinovaných podmienok
Informácie o výberovom konaní
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov
Požiadavky na zamestnanca
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
Vzdelanie v odbore
strojárstvo
Zodpovednosť, spoľahlivosť.
Sme technologicky popredným svetovým výrobcom vysokopevnostných spojovacích materiálov a kompetentným partnerom pre vývoj a výrobu zložitých dielov tvarovaných za studena. V automobilovom priemysle, našom hlavnom odbore od založenia spoločnosti, vyvíjame individuálne riešenia pre špeciálne požiadavky budúcnosti v spoľahlivých a dlhodobých partnerstvách s našimi zákazníkmi.

Emploi par ville Trier par

Emplois par région Trier par

Offres d'emploi par spécialités