Informations de l'offre d'emploi
Esztergályos
InternetJobs Pécs, Hongrie 84 Jours Depuis

Aperçu
Type d'emploi: Plein temps
Durée:
Gamme salariale: € par accord - Par mois
Vacance du terrain: Opérateurs
pour les spécialistes: Opérateurs de machines
Publié: 2024-02-08
Code postal:
Exigences
Études minimales: Université
Expérience minimale: 3 ans
Genre: Homme
Âge: De - À
Visa de travail: Passeport biométrique
Statut de l'offre d'emploi
Date de publication: 2024-02-08
Fin de publication: 2024-08-08
Lieux libres: 1
Nombre de vues: 186
Prochaines étapes: Envoyez-moi votre CV

Les contacts de l'employeur sont disponibles uniquement pour les utilisateurs autorisés: Identifiant & Inscription

Information sur l'employeur InternetJobs Pécs, Hongrie
Share on Google+ Friend Feed Share on Blog Linkedid MySpace Twitter Yahoo Share on Digg Share on facebook
Pays: Hongrie
Description

Find your new Esztergályos job in Baranya county!
Magyar tulajdonú, több mint 30 éve működő fémipari cég keresi esztergályos munkatársait Pécsen! Több mint 100 fővel működnek 3 telephelyen. Elsősorban gépjármű felépítmény gyártással valamint hidraulika és gépszerviz tevékenységgel foglalkoznak. Pécsi szervizükbe keresnek új kollégát, aki hagyományos esztergapadoin tud dolgozni.
Milyen feladatokat bíznak majd rád?

Hagyományos esztergapad kezelése

Hidraulikus munkahengerek javítása

Hidraulikus berendezések gyártása, felújítása

Fix- és billenő-plató felépítmények szervizelése

Berendezések előírásszerű üzemeltetése

Összeszerelt alkatrészek minőségügyi ellenőrzése

Mi kell a jelentkezéshez?
Szakmunkás végzettség

Alapvető számolási és számítási ismeretek

Eszterga szakszerű használata

Pontos, felelősségteljes és önálló munkavégzés

Amit a megbízó kínál:
8 órás munkaidő

1 műszakos munkarend (6:00-14:20)

Bérezés megbeszélés alapján - tapasztalataid szerint megegyezni

Bejárási támogatás

Céges járat Szigetvár - Pécs között

Hosszútávú munkalehetőség

Modern munkakörnyezet

Előny: rajzolvasási készség

Emploi par ville Trier par

Emplois par région Trier par

Offres d'emploi par spécialités