Informations de l'offre d'emploi
Angajam Economist
InternetJobs Șcheia, Suceava, Roumanie 40 Jours Depuis

Aperçu
Type d'emploi: Plein temps
Durée:
Gamme salariale: Lei par accord - Par mois
Vacance du terrain: Comptabilité
pour les spécialistes: Finance d'entreprise
Publié: 2024-03-18
Code postal:
Exigences
Études minimales: Université
Expérience minimale: 2 ans
Genre: N'a pas d'importance
Âge: De - À
Visa de travail: Passeport biométrique
Statut de l'offre d'emploi
Date de publication: 2024-03-18
Fin de publication: 2024-09-18
Lieux libres: 1
Nombre de vues: 163
Prochaines étapes: Appelez-moi

Les contacts de l'employeur sont disponibles uniquement pour les utilisateurs autorisés: Identifiant & Inscription

Pays: Roumanie
Région: Suceava
Description

Cautam coleg(a) nou(a) care sa ocupe pozitia de ECONOMIST in cadrul biroului nostru de contabilitate.

Descriere/ responsabilitati:

Aranjarea / verificarea documentelor financiar-contabile

Operarea documentelor primite de la clienti in softul de contabilitate (Nexus)

Intocmirea documentelor specifice dosarelor de personal

Intocmirea / procesarea documentelor specifice unui birou de contabilitate

Cerinte:

Studii superioare in domeniul economic finalizate sau in curs

Cunostinte solide utilizare MS Office (Word si Excel)

Gandire analitica, capacitate de organizare, acuratete si atentie la detalii

Implicare si dorinta de invatare

Experienta / cunostinte in resurse umane poate constitui un avantaj

Cunoasterea programului Nexus constituie un avantaj

Oferim:

Un mediu de lucru placut;

Oportunitati si sprijin in dezvoltarea profesionala.

Bonusuri.

Pentru mai multe detalii ne puteti contacta la nr. de telefon: 07******55.

Biroul nostru este situat in Scheia, str. Humorului nr. 39 (langa Salon Aristocrat).

Emploi par ville Trier par

Emplois par région Trier par

Offres d'emploi par spécialités