Informations de l'offre d'emploi
Turistinio autobuso vairuotojas
InternetJobs Vilkaviškis, Lituanie 30 Jours Depuis

Aperçu
Type d'emploi: Plein temps
Durée:
Gamme salariale: € par accord - Par mois
Vacance du terrain: Chauffeur
pour les spécialistes: Transport de passagers
Publié: 2024-03-27
Code postal:
Exigences
Études minimales: Université
Expérience minimale: 2 ans
Genre: N'a pas d'importance
Âge: De - À
Visa de travail: Passeport biométrique
Statut de l'offre d'emploi
Date de publication: 2024-03-27
Fin de publication: 2024-09-27
Lieux libres: 1
Nombre de vues: 76
Prochaines étapes: Appelez-moi

Les contacts de l'employeur sont disponibles uniquement pour les utilisateurs autorisés: Identifiant & Inscription

Information sur l'employeur InternetJobs Vilkaviškis, Lituanie
Pays: Lituanie
Description

Apie siūlomą darbą, darbo pobūdis
Turistinio autobuso vairuotojas darbui po Baltijos šalis;
Turistinio autobuso vairuotojas darbui po Vakarų Europos šalis;
Turistinio autobuso vairuotojas darbui po Skandinavijos šalis;
Reikalavimai darbuotojui
Vairuotojo pažymėjimas (D kategorija);
Kvalifikacijos pažymėjimas (95 kodas);
Patirtis vairuojant turistinį autobusą ((būtų privalumas);
Anglų kalbos pagrindai;
Atsakingas požiūris į darbą (pareigingumas, punktualumas, komunikabilumas).
Įmonė siūlo
Motyvuojantį atlyginimą, priklausantį nuo darbo rezultatų;
Visas socialines garantijas;
Visas darbui reikalingas priemones;
Gerą darbo atmosferą.
Apie įmonę
UAB "Bondrida" – nuo 1998 m. teikia autobusų ir mikroautobusų nuomos paslaugas. Nuoseklus ir profesionalus darbas mums leidžia sėkmingai vystyti savo veiklą Lietuvoje, vakarų Europoje, Baltijos ir Skandinavijos šalyse.
Jeigu jus esate sąžiningas, veržlus, komunikabilus, norintis augti ir tobulėti bei nebijantis iššūkių – mes mielai kviečiame Jus prisijungti prie mūsų komandos.

Emploi par ville Trier par

Emplois par région Trier par

Offres d'emploi par spécialités