Informations de l'offre d'emploi
Dostavljač autodijelova
InternetJobs Velika Kladuša, Bosnie Herzégovine 30 Jours Depuis

Aperçu
Type d'emploi: Plein temps
Durée:
Gamme salariale: € par accord - Par mois
Vacance du terrain: Approvisionnement
pour les spécialistes: Responsable des achats
Publié: 2024-03-31
Code postal:
Exigences
Études minimales: Université
Expérience minimale: 1 an
Genre: N'a pas d'importance
Âge: De - À
Visa de travail: Passeport biométrique
Statut de l'offre d'emploi
Date de publication: 2024-03-31
Fin de publication: 2024-09-30
Lieux libres: 1
Nombre de vues: 217
Prochaines étapes: Envoyez-moi votre CV

Les contacts de l'employeur sont disponibles uniquement pour les utilisateurs autorisés: Identifiant & Inscription

Description

Motorex uvijek teži odličnim poslovnim rezultatima, mi ne prihvatamo prosjek!

Zato lanac naših prodavnica konstantno širimo otvaranjem novih poslovnica i jačamo naš tim mladim, sposobnim i motiviranim ljudima!

Ako tražiš priliku u karijeri u kojoj ćeš biti važna karika jedne od najuspješnijih i brzorastućih firmi u regionu, ovo je jedinstvena prilika za Tebe!

Opis posla:
Dostava robe kupcima
Kvalitativna i kvantitativna kontrola robe pri preuzimanju i isporuci, te provjera popratne dokumentacije
Vođenje putnih naloga za vozilo
Lokacija: Lukavac, Tuzla, Jelah, Prnjavor, Sarajevo, Cazin, Prijedor, Gračanica, Gradačac, Visoko, Kakanj, Velika Kladuša, Teslić, Brčko, Novi Grad, Sanski Most, Modriča, Bugojno, Goražde, Mostar, Bijeljina, Kozarska Dubica, Maglaj, Banja Luka, Gradiška i Trebinje

Radno vrijeme: Puno radno vrijeme

Šta Vas čini pravim kandidatom za nas:
Završili ste srednju školu (SSS)
Vozačka dozvola B kategorije i aktivno vozačko iskustvo od minimalno 1 godine
Dobra komunikacija i saradnja sa kolegama
Nije potrebno radno iskustvo
Šta nudimo:
Mogućnost rada u najvećem prodajnom lancu autodijelova u BiH i regionu sa iskustvom od 24 godine
Fleksibilno radno vrijeme
Fleksibilno korištenje slobodnih dana
Odlična i stimulativna primanja
Susretljiv i razumljiv nadležni tim
Mogućnost usavršavanja i napredovanja
Stalni radni odnos
Poslovanje u skladu sa najsavremenijim trendovima
Zainteresirani mogu aplicirati ISKLJUČIVO popunjavanjem i slanjem obrasca za zaposlenje koji se nalazi na Motorex oficijelnoj web stranici www.motorex.ba, rubrika Zaposlenje!“
Lokacija: Prijedor, Teslić, Maglaj, Novi Grad, Bugojno, Gračanica, Kakanj , Sanski Most, Tuzla, Velika Kladuša, Banja Luka, Brčko, Modriča, Jelah, Kozarska Dubica, Visoko, Mostar, Trebinje, Cazin, Bijeljina, Sarajevo, Lukavac, Gradiška, Goražde, Prnjavor, Gradačac (Rad iz firme)
Broj izvršilaca: 1
Trajanje oglasa: ističe 28.04.2024.

Emploi par ville Trier par

Emplois par région Trier par

Offres d'emploi par spécialités