Informations de l'offre d'emploi
Rad u butiku - student
InternetJobs Zrenjanin, Serbie 21 Jours Depuis

Aperçu
Type d'emploi: Plein temps
Durée:
Gamme salariale: € par accord - Par mois
Vacance du terrain: Étudiants
pour les spécialistes:
Publié: 2024-04-09
Code postal:
Exigences
Études minimales: Lycée
Expérience minimale: Moins d'un an
Genre: N'a pas d'importance
Âge: De - À
Visa de travail: Passeport biométrique
Statut de l'offre d'emploi
Date de publication: 2024-04-09
Fin de publication: 2024-10-09
Lieux libres: 1
Nombre de vues: 69
Prochaines étapes: Envoyez-moi votre CV

Les contacts de l'employeur sont disponibles uniquement pour les utilisateurs autorisés: Identifiant & Inscription

Information sur l'employeur InternetJobs Zrenjanin, Serbie
Share on Google+ Friend Feed Share on Blog Linkedid MySpace Twitter Yahoo Share on Digg Share on facebook
Pays: Serbie
Description

Omladinska i studentska zadruga Bulevar nudi posao za studente!
Pridružite se našem timu i steknite vredno radno iskustvo radeći u butiku u Zrenjaninu
Omladinska i studentska Zadruga Bulevar je mesto gde možete pronaći idealne poslove za studente i omladince u svim većim gradovima Srbije, uključujući Beograd, Novi Sad, Niš, Kragujevac, Kraljevo, Čačak, i naravno, Zrenjanin. Trenutno nudimo poziciju za rad u butiku, idealnu za studente koji žele da zarade i steknu praktično iskustvo.

Mogu se prijaviti:

Studenti zainteresovani za rad u dinamičnom okruženju
Opis posla:

Pakovanje i slaganje garderobe
Ispomoć potrošačima u izboru proizvoda
Mogućnost rada na duže, u dogovoru sa menadžerom
Cena rada: 300 din/h

Ne propustite ovu sjajnu priliku da radite, zaradite i steknete dragoceno iskustvo koje će vam koristiti u budućoj karijeri. Pridružite se timu Omladinske i studentske zadruge Bulevar i započnite svoj put ka uspehu već danas!

Emploi par ville Trier par

Emplois par région Trier par

Offres d'emploi par spécialités