Informations de l'offre d'emploi
Operator maszyn CNC

Aperçu
Type d'emploi: Plein temps
Durée:
Gamme salariale: zł 5000 - 7000 Par mois
Vacance du terrain: Opérateurs
pour les spécialistes: Opérateurs de machines
Publié: 2024-04-14
Code postal:
Exigences
Études minimales: Université
Expérience minimale: 1 an
Genre: N'a pas d'importance
Âge: De - À
Visa de travail: Passeport biométrique
Statut de l'offre d'emploi
Date de publication: 2024-04-14
Fin de publication: 2024-10-14
Lieux libres: 2
Nombre de vues: 70
Prochaines étapes: Appelez-moi

Les contacts de l'employeur sont disponibles uniquement pour les utilisateurs autorisés: Identifiant & Inscription

Description

Opis stanowiska pracy:

obsługa numerycznych maszyn CNC;

kontrola jakości w procesie wytwarzanego produktu;

wykonywanie pomiarów warsztatowych;

umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną (rysunek techniczny);

umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi

Wymagania:

wykształcenie min. zawodowe;

dobra organizacja pracy;

gotowość do podjęcia pracy dwuzmianowej;

odpowiedzialność, dokładność, zaangażowanie;

wymagane doświadczenie związane z obsługą maszyn CNC;

mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn Mazak ze sterowaniem Mazatrol

Oferujemy:

Pracę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie

Wysokie wynagrodzenie zależne od doświadczenia zawodowego + premie ,

Pakiet benefitów {bon paliwowy dla osób dojeżdżających z poza Nowego Sącza, bony świąteczne, paczki świąteczne dla dzieci}

możliwość pracy w systemie 4 dniowym { wydłużone zmiany od poniedziałku do czwartku}

Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), ?? Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Emploi par ville Trier par

Emplois par région Trier par

Offres d'emploi par spécialités