Informations de l'offre d'emploi
Angajam Tehnician Mecanic - Electromecanic, Electronist
InternetJobs Cernica, Ilfov, Roumanie 12 Jours Depuis

Aperçu
Type d'emploi: Plein temps
Durée:
Gamme salariale: Lei 4000 - 8000 Par mois
Vacance du terrain: Techniciens
pour les spécialistes: Techniciens en électricité
Publié: 2024-04-18
Code postal:
Exigences
Études minimales: Université
Expérience minimale: 2 ans
Genre: N'a pas d'importance
Âge: De - À
Visa de travail: Passeport biométrique
Statut de l'offre d'emploi
Date de publication: 2024-04-18
Fin de publication: 2024-10-18
Lieux libres: 1
Nombre de vues: 109
Prochaines étapes: Appelez-moi

Les contacts de l'employeur sont disponibles uniquement pour les utilisateurs autorisés: Identifiant & Inscription

Information sur l'employeur InternetJobs Cernica, Ilfov, Roumanie
Pays: Roumanie
Région: Ilfov
Description

Candidatul Ideal

Specializari: tehnician mecanic, electromecanic, electronist

- acceptam si tehnicieni incepatori

- experienta in domeniul stivuitoarelor sau a echipamentelor agricole si/sau industriale

- experienta practica minim 6 luni;

- capacitatea de a lucra individual;

- abilitati de comunicare cu clientii firmei;

- disponibilitate pentru deplasari zilnice (70% din programul de lucru);

- postul este deschis si pentru aplicanti din alte orase nementionate mai sus.

- experienta in domeniul reparatiilor de stivuitoare reprezinta un avantaj!

Descrierea jobului

- asigurarea interventiilor de reparatii electromecanice

- asigurarea diagnosticarii si reparatiei stivuitoarelor

- identificarea pieselor de schimb necesare;

- asigurarea prin atitudine a bunei imagini a societatii;

- realizarea targetelor lunare; Beneficii:

- Salariu net intre 4000 -8000 de ron + bonus de performanta

- Masina de serviciu - Telefon mobil;

Descrierea companiei

SC CARPATLIFT SRL este o compania infiintata in 1999, avand ca obiect principal de activitate vanzare, reparare si inchiriere stivuitoare. Carpatlift este reprezentant Clark, Pramac si Hangcha in Romania

Emploi par ville Trier par

Emplois par région Trier par

Offres d'emploi par spécialités