Informations de l'offre d'emploi
Pizzer
InternetJobs Năvodari, Constanța, Roumanie 9 Jours Depuis

Aperçu
Type d'emploi: Plein temps
Durée:
Gamme salariale: Lei 2000 - 2500 Par mois
Vacance du terrain: Les cuisiniers
pour les spécialistes: Restaurants
Publié: 2024-06-17
Code postal:
Exigences
Études minimales: Université
Expérience minimale: 2 ans
Genre: N'a pas d'importance
Âge: De - À
Visa de travail: Passeport biométrique
Statut de l'offre d'emploi
Date de publication: 2024-06-17
Fin de publication: 2024-12-17
Lieux libres: 1
Nombre de vues: 107
Prochaines étapes: Appelez-moi

Les contacts de l'employeur sont disponibles uniquement pour les utilisateurs autorisés: Identifiant & Inscription

Pays: Roumanie
Région: Constanța
Description

Responsabilități:

Utilizarea cuptoarelor și echipamentelor specifice în mod corespunzător.

Asigurarea calității ingredientelor și a produsului final.

Menținerea curățeniei și igienei în bucătărie.

Colaborarea cu restul echipei pentru a asigura un flux eficient în bucătărie.

Cerințe:

Experiență anterioară în prepararea pizzei (minim 1 an).

Abilitatea de a lucra rapid și eficient în momentele de vârf.

Cunoștințe despre manipularea corectă a aluatului și ingredientelor.

Atenție la detalii și pasiune pentru gătit.

Abilitatea de a lucra în echipă și bune capacități de comunicare.

Disponibilitate pentru lucru în ture, inclusiv seara și în weekend.

Oferim:

Libertate creativă în ceea ce privește structurarea meniului.

Mediu de lucru prietenos și profesionist.

Salariu competitiv și bonusuri bazate pe performanță.

Emploi par ville Trier par

Emplois par région Trier par

Offres d'emploi par spécialités