Informations de l'offre d'emploi
Agent de Turism
InternetJobs Motru, Gorj, Roumanie 51 Jours Depuis

Aperçu
Type d'emploi: Plein temps
Durée:
Gamme salariale: Lei par accord - Par mois
Vacance du terrain: Tours
pour les spécialistes: Responsable du tourisme
Publié: 2024-08-06
Code postal:
Exigences
Études minimales: Université
Expérience minimale: 1 an
Genre: N'a pas d'importance
Âge: De - À
Visa de travail: Passeport biométrique
Statut de l'offre d'emploi
Date de publication: 2024-08-06
Fin de publication: 2025-02-06
Lieux libres: 1
Nombre de vues: 150
Prochaines étapes: Envoyez-moi votre CV

Les contacts de l'employeur sont disponibles uniquement pour les utilisateurs autorisés: Identifiant & Inscription

Information sur l'employeur InternetJobs Motru, Gorj, Roumanie
Pays: Roumanie
Région: Gorj
Description

Agent de Turism - Vânzare și Producție de Pachete Turistice

Localizare: Motru

Despre noi: Euphoric Travel este agenția de turism care se dedică să ofere fiecărui client vacanța perfectă și amintiri de neuitat. Cu locații în Târgu Jiu, Motru și Drobeta Turnu Severin, oferim o gamă variată de servicii turistice: vacanțe, bilete de autocar și avion, excursii de socializare, pachete balneare și pentru evenimente speciale, transferuri rapide și accesibile.

Pentru mai multe detalii, vizitează: www.euphorictravel.ro

Tip de job: Full Time

Salariu: 2600 - 5500 RON net, negociabil în funcție de experiență și abilități.

Beneficii: bonuri de masă, bonusuri de vânzare, deplasări în interes de serviciu cu atmosferă de vacanță (infotripuri).

Profilul candidatului ideal:

Abilități tehnice: Cunoștințe excelente de utilizare a calculatorului și navigare pe internet. Limbaj: Vorbire fluentă și coerentă în limba română și engleză.

Abilități de comunicare: Capacitatea de a transmite informații clar și corect.

Experiență: Experiență de minim 1-2 ani ca agent de turism (preferabil).

Cunoștințe practice: Emiterea biletelor de avion/tren/autocar, înțelegerea nevoilor diverselor tipuri de clienți.

Orientare către client: Abilitatea de a oferi soluții personalizate, fie că este vorba de un preț accesibil sau o experiență deosebită.

Autonomie și inițiativă: Abilitatea de a-și organiza singur activitatea, de a veni cu inițiative și de a pune în aplicare structura necesară.

Entuziasm pentru învățare: Disponibilitate de a învăța continuu și de a îmbrățișa și aplica lucrurile noi învățate.

Abilități de lucru în echipă: Excelente abilități și calități de a lucra în echipă, colaborare și sprijin reciproc.

Responsabilități:

Înțelegerea nevoilor și dorințelor clienților.

Emiterea biletelor și pachetelor turistice, facturare și contabilitate primară.

Contactarea și contractarea furnizorilor și hotelurilor.

Menținerea relațiilor cu turiștii și asigurarea informării acestora.

Cunoașterea și promovarea ofertelor agenției. Insusirea si respectarea procedurilor companiei

Cerinte:

Abilități excelente de comunicare și negociere.

Proactivitate și orientare către rezultate.

Organizare, planificare și atenție la detalii.

Încredere în sine și tenacitate. Ambiție și motivare personală.

Cunoștințe de utilizare a internetului și a suitei Microsoft Office.

Cunoștințe de geografie și abilitatea de a căuta informații relevante.

Capacitatea de a învăța continuu și de a se adapta rapid la lucruri noi.

Cum aplici:

Dacă te regăsești în descrierea de mai sus, trimite-ne CV-ul tău. Îți vom analiza cu atenție candidatura și, dacă te potrivești, te vom contacta pentru un interviu telefonic. Ulterior, dacă vei fi selectat, vei susține câteva teste de abilități și un interviu cu managerul companiei.

Ce căutăm:

Ne dorim colegi activi, pasionați, capabili să identifice soluțiile potrivite pentru clienții noștri și motivați să obțină rezultate excelente și recomandări pentru agenție.

Așteptăm CV-ul tău!

Emploi par ville Trier par

Emplois par région Trier par

Offres d'emploi par spécialités