Informations de l'offre d'emploi
Angajam Barman Hotel
InternetJobs Tăuții-Măgherăuș, Maramureș, Roumanie 32 Jours Depuis

Aperçu
Type d'emploi: Plein temps
Durée:
Gamme salariale: Lei par accord - Par mois
Vacance du terrain: Restaurants
pour les spécialistes: Serveurs et barmans
Publié: 2024-08-26
Code postal:
Exigences
Études minimales: Lycée
Expérience minimale: 2 ans
Genre: N'a pas d'importance
Âge: De - À
Visa de travail: Passeport biométrique
Statut de l'offre d'emploi
Date de publication: 2024-08-26
Fin de publication: 2025-02-26
Lieux libres: 2
Nombre de vues: 386
Prochaines étapes: Appelez-moi

Les contacts de l'employeur sont disponibles uniquement pour les utilisateurs autorisés: Identifiant & Inscription

Pays: Roumanie
Région: Maramureș
Description

Barmanul este responsabil pentru pregătirea și servirea băuturilor alcoolice și non-alcoolice într-un mod profesionist și creativ. El interacționează cu clienții, preia comenzi, pregătește cocktail-uri și asigură o experiență plăcută și relaxantă în zona de bar.

Responsabilități:

Preluarea comenzilor clienților pentru băuturi alcoolice și non-alcoolice.

Pregătirea cocktail-urilor, băuturilor clasice și altor băuturi conform standardelor stabilite.

Asigurarea curățeniei și igienei constante în zona de bar.

Gestionarea stocului de băuturi și aprovizionarea cu ingrediente necesare.

Interacționarea plăcută cu clienții, oferind un serviciu amabil și prompt.

Încasarea corectă a plăților și eliberarea bonurilor fiscale.

Menținerea unei atmosfere plăcute și relaxante în zona de bar.

Preluarea comenzilor de la clienți și înregistrarea lor corectă.

Servirea mâncării și a băuturilor conform standardelor stabilite.

Cerințe:

Cunoașterea extinsă a băuturilor și a tehnicilor de preparare a cocktail-urilor.

Abilități excelente de comunicare și interacțiune cu clienții.

Atenție la detalii pentru a asigura consistența și calitatea băuturilor.

Rezistență la stres și capacitatea de a lucra eficient în timpul orelor de vârf.

Respectarea standardelor de igienă și siguranță alimentară.

Cunoașterea regulilor și legilor legate de servirea băuturilor alcoolice (în cazul băuturilor alcoolice).

Emploi par ville Trier par

Emplois par région Trier par

Offres d'emploi par spécialités