Informations de l'offre d'emploi
Inginer productie
InternetJobs Dumbrăveni, Sibiu, Roumanie 36 Jours Depuis

Aperçu
Type d'emploi: Plein temps
Durée:
Gamme salariale: Lei par accord - Par mois
Vacance du terrain: Ingénierie
pour les spécialistes: Océan Engingeering
Publié: 2024-08-30
Code postal:
Exigences
Études minimales: Université
Expérience minimale: 2 ans
Genre: N'a pas d'importance
Âge: De - À
Visa de travail: Passeport de l'UE
Statut de l'offre d'emploi
Date de publication: 2024-08-30
Fin de publication: 2025-03-01
Lieux libres: 1
Nombre de vues: 255
Prochaines étapes: Appelez-moi

Les contacts de l'employeur sont disponibles uniquement pour les utilisateurs autorisés: Identifiant & Inscription

Pays: Roumanie
Région: Sibiu
Description

Flaro Prod Sibiu, angajaza: Inginer productie pentru punctul de lucru Dumbraveni/Medias.

Descriere Job – INGINER PRODUCTIE :

Responsabilitati:

· Raspunde de demararea lucrarilor in atelier numai dupa lansarea comenziilor interne.

· Se preocupa de intocmirea corecta a documentelor efectuate.

· Mentine legatura cu firma beneficiara privind fixarea termenelor de executie, realizarea urgentelor solicitate si asigurarea dispozitivelor, materialelor auxiliare pentru desfasurarea activitatii.

· Elaboreaza si actualizeaza programarea operativa a productiei: urmarirea comenzilor.

· Raspunde de controlul interoperational si final al productiei in lipsa sefului direct .

· Participa la executarea de probe pentru omologarea de noi produse.

· Realizeaza si urmareste indicatorii atelierului.

· Raspunde de elaborarea programelor de productie pentru realizarea lor in termen si calitativ .

· Raspunde de controlul interoperational si final al productiei.

· Urmareste incadrarea in normele de productie conform documentatiei interne.

Oferta:

· membru al unei echipe tinere si dinamice

· posibilitati de dezvoltare profesionala

· pachet salarial atractiv

· transport gratuit

CV-urile se depun la sediul FLARO PROD Sibiu, Punct lucru Dumbraveni , Str.Ernei, nr.27, sau la Relee Medias, str. Gloria ,nr.5. . Tel.07********63 / 07********37

Emploi par ville Trier par

Emplois par région Trier par

Offres d'emploi par spécialités