Informazioni sul lavoro
Inginer Software sau Developer (PHP7, Symfony)

Vista generale
Tipo di occupazione: Tempo pieno
Durata:
Gamma salariale: $ per accordo - Al mese
Vacanza dal campo: Ingegneria
per specialisti: Ingegneria del software
Pubblicato: 2021-03-15
Cap: 41238
Requisiti
Istruzione minima: Scuola superiore
Esperienza minima: Nessuna esperienza
Genere: Non importa
Età: Da - A
Visto di lavoro: Passaporto europeo
Stato lavoro
Inizio Publishing: 2021-03-15
Arresto Publishing: 2021-09-11
Posti liberi: 1
Numero di visualizzazioni: 448
Passi successivi: inviamo curriculum

Contatti il datore di lavoro è disponibile solo per gli utenti autorizzati: Accedi & Registrazione

Descrizione

Full time, Entry-Level, Middle-Level

Candidatul ideal:

             Dispuneți de cunoștințe aprofundate și experiență în PHP7 și în un Framework corespunzător (de dorit Symfony);

             Aveți o experiență practică în MySQL, Webserver și Git;

             Dispuneți de cunoștințe de bază în HTML, CSS și JavaScript;

             Înțelegeți bine matematică și tehnică și aveți entuziasm pentru IT;

             Învățați repede și aveți aptitudini de analizare și rezolvare a problemelor desinestătător;

             Aptitudinea de a lucra independent cât și în echipă;

             Combinați abilitățile analitice cu orientarea către utilizator și servicii;

             Comunicați fluent în engleză (minim B1), cunoașterea limbii germane este un avantaj;

             Disponibilitatea de mutare în Germania.

Descrierea Jobului:

             Dezvoltarea și îmbunătățirea propriului portal de livrare cu integrarea următoarelor companii de livrare: DHL, DPD și alți furnizori de servicii de transport;

             Optimizarea și dezvoltarea magazinului online;

             Sprijinirea procesul de configurare în dezvoltarea internă a întreprinderii;

             Integrarea sistemelor ERP și CRM.

Descrierea Companiei:

RUUGA GmbH este o întreprindere de comerț cu amănuntul ai cărei clienții sunt firmele din sectorul de gastronomie. Întreprinderea a fost înființată în anul 2010, iar din anul 2019 dispune de un magazin online.  RUUGA GmbH este alcătuită dintr-o echipă de tineri specialiști, unde fiecare poate să își dezvolte potențialul prin intermediul diferitor sarcini și unde orice ideie este binevenită și apreciată.

În cazul încheierii unui contract de muncă, firma vă ajută cu mutarea în Germania.

Primul interviu v-a avea loc online, iar semnarea contractului se face pe loc în Germania. Contractul de muncă se încheie direct cu RUUGA GmbH, nu prin intermediari sau alte firme!

Ne v-om bucura de CV-urile Dvs. în limba engleză sau germană pe următoarea adresă de email:

bewerbung@ruuga.de

RUUGA GmbH

Director executiv: Ouguang Fu

Erftstraße 95

41238 Mönchengladbach

Deutschland

Lavoro per città Ordina per

Lavoro per regione Ordina per

Offerte di lavoro per Specialità
Applica ora