Informazioni sul lavoro
Operator maszyn
ROSINSKI PACKAGING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Nowy Dwor Mazowiecki, Voivodato della Masovia, Polonia 386 Giorni Fa

Vista generale
Tipo di occupazione: Tempo pieno
Durata: 3 lata
Gamma salariale: $ per accordo - Al mese
Vacanza dal campo: Produzione
per specialisti: Lavoratori in produzione
Pubblicato: 2023-03-30
Cap: 05-100
Requisiti
Istruzione minima: Scuola superiore
Esperienza minima: Nessuna esperienza
Genere: Maschio
Età: Da - A
Visto di lavoro:
Stato lavoro
Inizio Publishing: 2023-03-23
Arresto Publishing: 2023-09-19
Posti liberi: 10
Numero di visualizzazioni: 359
Passi successivi: inviamo curriculum

Contatti il datore di lavoro è disponibile solo per gli utenti autorizzati: Accedi & Registrazione

Descrizione

ROSINSKI PACKAGING to lider w produkcji opakowań z tworzyw sztucznych do chemii gospodarczej, kosmetyków, artykułów spożywczych i parafarmaceutyków. Nasze wyroby trafiają na rynki całego świata. Dysponujemy bardzo dobrze zorganizowanym i ciągle modernizowanym zapleczem produkcyjnym, narzędziownią, taborem logistycznym. Dokładamy wszelkich starań aby świadczone przez nas usługi oraz produkowane opakowania charakteryzowały się nowoczesnością, wysokim standardem jakościowym i były przyjazne otoczeniu. Naszym pracownikom oferujemy stabilną, ciekawą i pełną wyzwań pracę.

Więcej szczegółów można znaleźć na naszej stronie www.rosinski.com.pl

W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy pracowników na stanowisko operatora maszyn do tworzyw sztucznych.

Zakres obowiązków

  •  obsługa maszyn rozdmuchowych/wtryskowych,
  •  obsługa urządzeń peryferyjnych pracujących w gnieździe produkcyjnym,
  •  dbanie o jakość produkcji,
  •  produkcja wyrobów,
  •  praca w systemie trzyzmianowym.

Wymagania

  •  wykształcenie minimum zawodowe ( mile widziane techniczne),
  •  odpowiedzialność i zaangażowanie w pracy,
  •  przestrzeganie wymogów Zintegrowanego Systemu Zarządzania,
  •  dyspozycyjność,
  •  brak nałogów,
  •  dobry stan zdrowia.

Oferujemy

  •  umowę o pracę w stabilnej firmie,
  •  atrakcyjne wynagrodzenie,
  •  możliwość rozwoju i awansu,
  •  dodatkowe szkolenia zorganizowane przez firmę (wózki widłowe, zwyżki, suwnice),
     świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (wczasy pod gruszą, bony świąteczne, paczki     mikołajkowe dla dzieci, dofinansowania do obozów i kolonii i inne),
  •  ubezpieczenie grupowe,
  •  prywatną opiekę medyczną.

 Klauzula informacyjna

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informuję, iż: 1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Rosinski Packaging Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsko-Biała 43-382, ul. T. Regera 125 2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu związanym z trwającym procesem rekrutacji i nie będą udostępniane innym podmiotom, 3) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, 4) podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: ,, Zgodnie art. 23 ust. 1 pkt 1ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych (Dz. U. 2016 r. poz. 922 z późn. zm.), wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji przez Rosinski Packaging Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsko-Biała 43-382, ul. T. Regera 125’’.

Lavoro per città Ordina per

Lavoro per regione Ordina per

Offerte di lavoro per Specialità
Applica ora