Informacje o ofercie
Сварщики для работы на нефтяных платформах - з.п. 6700-7000$ в месяц. Nowe
Offshore Career Consultant Oslo, Norwegia Dzisiaj

Przegląd
Typ oferty: Pełny etat
Czas trwania umowy:
Zakres wynagrodzeń: $ 7000 - miesięcznie
Wakat w polu: Budowa
dla specjalistów:
Opublikowano: 2024-04-19
Kod pocztowy:
Wymagania
Minimalne wykształcenie: Liceum
Minimalne doświadczenie zawodowe: Brak doświadczenia
Płeć: Mężczyzna
Wiek: Od 20 lat - Do 55 lat
Wiza robocza:
Status oferty
Rozpoczęcie publikacji: 2022-08-09
Zakończenie publikacji: 2023-11-09
Wolne wakaty: 100
Liczba wyświetleń: 11257
Następne kroki: Send me Resume

Kontakty pracodawców są dostępne tylko dla uprawnionych użytkowników: Logowanie & Rejestracja

Kraj: Norwegia
Opis

Требуются сварщики для работы на нефтяных платформах Норвегии - з.п. 6700-7000$ в месяц.

Место работы: Норвегия - Северное море - Нефтяная платформа

Обязанности: Сварка объёмных металлоконструкций их стали

Условия: Проезд, мед. страховку, жильё и питание оплачивает компания-работодатель.

Минимальный срок контракта 1 год. В течении контракта, работа ведётся вахтовым методом, круглосуточно.

Продолжительность вахты на нефтедобывающей платформе составляет 105-180 суток (в зависимости от компании работодателя).

Рабочий график для технического персонала - 4 часа через восемь (4 часа - работа, 8 - отдых). Дни отдыха во время вахты отсутствуют.

Обязательный отдых на Большой Земле предоставляется команде по окончании вахты, от 15 до 45 суток (в зависимости от продолжительности вахты - соответственно).

Подробности на сайте https://offshorecareer.org

или по e-mail info@offshorecareer.org

Работа за рубежом https://offshorecareer.org/pictures/photoreport/brage_b.jpg?utm_source=gastrobaiter.com

Praca według miasta Sortuj wg

Oferty pracy według regionu Sortuj wg

Wakaty według specjalności
Rachunkowość, finanse i audyt (148)Praca administracyjna (163)Agenci, kurierzy (75)Rolnictwo (70)Architektura (13)Automatyczny biznes (338)Banki, giełdy, firmy inwestycyjne (12)Opieka dla starszych emerytów (302)Cleaning Service, Czyszczenie (586)Komputer, programowanie (40)Budowa (744)Konsultowanie (15)Kucharze, piekarze (372)Kultura (1)Design (38)Kierowcy (461)Energia, elektryk (219)Inżynieria (56)Meble, montaż, naprawa (56)Guwernantki i ogrodnicy (29)Fryzjerzy i wizażyści (83)Hotel biznesowy (112)Usługi domowe i komunalne (26)Zarządzanie zasobami ludzkimi (24)Ubezpieczenie (7)Internetowe technologie informacyjne (32)Orzecznictwo (13)Złota rączka (275)Osiągnięcie (33)Logistyka (59)Zarządzanie budynkiem (15)Zarządzanie (119)Media: prasa, radio, telewizja (2)Medycyna i farmaceutyka (244)Różne (161)Rodzicielstwo, opieka nad dziećmi (98)Jednorazowa praca (6)Operatorzy (171)Artyści (2)Policja, armia (3)Drukowanie (7)Reklama, marketing, PR (36)Dostawa (18)Produkcja (623)Bezpieczeństwo (18)Usługa publiczna (0)Wydawcy (0)Nieruchomości (38)Naprawa sprzętu (10)Restauracja biznesowa (373)Handel detaliczny (297)Nauka i edukacja (26)Sekretariat (26)Bezpieczeństwo (9)Centra usług (69)Przemysł rozrywkowy (30)Śpiewacy i muzycy (1)SPA, salony piękności (182)Wychowanie fizyczne i sport (10)Magazynowanie (369)Praca dla studentów (5)Krawcy i szwaczki (72)Nauczyciele, wychowawcy (26)Techniki (268)Komunikacja i telekomunikacja (37)Turystyka i wycieczki (14)Sprzedaż hurtowa i sprzedaż (60)Tłumacze, lingwiści (6)Praca w domu (153)