Informacje o ofercie
Бухгалтер
InternetJobs Dubai, Emiraty Arabskie 71 Dni temu
Przegląd
Typ oferty: Pełny etat
Czas trwania umowy:
Zakres wynagrodzeń: $ po uzgodnieniu - na godzinę
dla specjalistów: Rachunkowość
Opublikowano: 2019-12-12
Kod pocztowy:
Wymagania
Minimalne wykształcenie: Szkolnictwo wyższe
Minimalne doświadczenie zawodowe: 2 lata
Wiek: Od - Do
Wiza robocza: Schengen
Status oferty
Rozpoczęcie publikacji: 2019-12-12
Zakończenie publikacji: 2020-06-12
Wolne wakaty: 1
Liczba wyświetleń: 189
Następne kroki: Send me Resume

Kontakty pracodawców są dostępne tylko dla uprawnionych użytkowników: Logowanie & Rejestracja

Share on Google+ Friend Feed Share on Blog Linkedid MySpace Twitter Yahoo Share on Digg Share on facebook
Opis

Консалтинговая компания в ОАЭ, предоставляющая услуги по организации и поддержке бизнеса в ОАЭ в связи с расширением штата и выходом на новые рынки, ищет Бухгалтера.

Задачи:
•   Оказание устных и письменных консультаций по вопросам ведения бухгалтерского и налогового учета;
•   Взаимодействие с государственными контролирующими органами ОАЭ;
•   Ведение налогового учета клиентов, выставление счетов, консультирование клиента, расчет налогов и т.п.
•   Ведение и контроль налогового учета компании.

Требования:

•   знание английского и русского языка (свободно)
•   знание 1C
•   знание международных стандартов отчетности и налоговых стандартов
•   Владение ПК (продвинутый пользователь)
•   Опыт работы бухгалтером не менее 2-х лет;

Условия работы:

•   Полный рабочий день с 9 до 18

Резюме прошу отправлять на почту: с темой письма Бухгалтер

Praca według miasta Sortuj wg

Oferty pracy według regionu

Wakaty według specjalności
Rachunkowość, finanse i audyt (5)Praca administracyjna (18)Agenci, kurierzy (8)Rolnictwo (49)Architektura (1)Automatyczny biznes (94)Banki, giełdy, firmy inwestycyjne (0)Opieka dla starszych emerytów (104)Cleaning Service, Czyszczenie (113)Komputer, programowanie (4)Konstrukcja (635)Konsultowanie (1)Kucharze, piekarze (84)Kultura (1)Design (2)Drivers (113)Energia, elektryk (52)Inżynieria (10)Meble, montaż, naprawa (24)Guwernantki i ogrodnicy (13)Fryzjerzy i wizażyści (2)Hotel biznesowy (82)Usługi domowe i komunalne (11)Zarządzanie zasobami ludzkimi (0)Ubezpieczenie (0)Internetowe technologie informacyjne (7)Orzecznictwo (0)Złota rączka (137)Osiągnięcie (15)Logistyka (17)Zarządzanie budynkiem (0)Zarządzanie (0)Media: prasa, radio, telewizja (0)Medycyna i farmaceutyka (21)Różne (126)Rodzicielstwo, opieka nad dziećmi (179)Jednorazowa praca (4)Operatorzy (17)Artyści (3)Policja, armia (0)Drukowanie (2)Reklama, marketing, PR (3)Dostawa (0)Produkcja (231)Bezpieczeństwo (1)Usługa publiczna (0)Wydawcy (0)Nieruchomości (1)Naprawa sprzętu (0)Restauracja biznesowa (101)Handel detaliczny (22)Nauka i edukacja (6)Sekretariat (5)Bezpieczeństwo (0)Centra usług (5)Przemysł rozrywkowy (7)Śpiewacy i muzycy (2)SPA, salony piękności (43)Wychowanie fizyczne i sport (2)Magazynowanie (102)Praca dla studentów (5)Krawcy i szwaczki (46)Nauczyciele, wychowawcy (3)Techniki (24)Komunikacja i telekomunikacja (8)Turystyka i wycieczki (3)Sprzedaż hurtowa i sprzedaż (4)Tłumacze, lingwiści (0)Pracuj w domu (129)